Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Grywasz w Speedway Challenge i uważasz, że jesteś w stanie rywalizować z graczami z całego świata? Jeśli tak, to zapraszamy do World Speedway Challenge League! Jest to ligą e-sportowa zrzeszającą graczy Speedway Challenge z całego świata. Powstała ona w roku 2019 i od tamtego czasu z dnia na dzień twórcy udowadniają, że rywalizacja w popularne „kreski” jest jedną z lepszych rzeczy, jakie można robić w trakcie wieczoru!

 

W trakcie obecnego sezonu (w momencie pisania artykułu po raz siódmy zostaje wyłaniana najlepsza drużyna w Polsce) uruchomione są trzy poziomy rozgrywkowe (Ekstraliga i I liga ma 8 drużyn, II liga – 12), World Speedway Challenge Develompent League (liga dla nowych graczy) i spora ilość turniejów indywidualnych (Indywidualny Puchar Ligi, IMP i cykl Mistrzostw Świata). World Speedway Challenge League przewodniczy również światowej radzie lig, która co sezon organizuje Drużynowy Puchar Świata (aktualnie mistrzem jest Polska). Wszystkie rozgrywki przekładają się na liczbę około 410 graczy, którzy rywalizują o miano najlepszego gracza Speedway Challenge na świecie!

Jeśli chcesz spróbować, to nie ma nic prostszego. Wystarczy, że dołączysz do grupy World Speedway Challenge League i znajdziesz drużynę. Więc jak, spotykamy się na wirtualnym torze?

Dołącz do grupy na Facebooku pod tym linkiem.