Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

ZOOleszcz GKM Grudziądz przekazał dobre informacje w sprawie swoich dwóch zawodników. Kacper Łobodziński i Dan Gilkes nie odnieśli poważniejszych obrażeń po upadku w meczu U-24 Ekstraligi z KS Apatorem Toruń. Junior będzie mógł wystąpić w nadchodzącym starciu PGE Ekstraligi.

 

Wypadek żużlowców Gołębi wyglądał bardzo nietypowo. Grudziądzka para w jedenastej gonitwie jechała na drugiej oraz trzeciej pozycji i goniła Nicolaia Heiselberga. Tuż przed samą metą między zawodnikami doszło do kontaktu i groźnie upadli na tor. Nie startowali w kolejnych wyścigach.

Żużel. Jacek Ziółkowski: Najbardziej przeszkodzić może nam Apator (WYWIAD) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Na szczęście zawodnikom nic poważnego się nie stało. U obu przeprowadzono już szczegółowe badania i wykluczono złamania. – Kacper jest „tylko” poobijany, z kolei Brytyjczyk będzie musiał odpocząć kilka dni ze względu na stwierdzone wstrząśnienie mózgu – napisano w oficjalnym komunikacie.


Dodajmy, że Łobodziński to na ten moment najskuteczniejszy junior ZOOleszcz GKM-u. W dotychczasowych czterech starciach Gołębi zdobył 10 punktów oraz cztery bonusy.

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Krytyka Polaka w Szwecji. Tłumaczył się migreną  – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Komu będzie sprzyjał tor w Landshut? „Nie ma opcji, by Zmarzlik powielił występ Golloba sprzed dekad” – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)