Główny partner portalu

fot. Krzysztof Konieczny, GKM Grudziądz
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Wszystko wskazuje na to, że Moje Bermudy Stal Gorzów wygrywając w Częstochowie nie tylko “zabrała” w praktyce gospodarzom udział w fazie play-off, ale też znacząco pomogła ZOOLeszcz DPV Logistic GKM-owi Grudziądz, zwiększając jego szanse na pozostanie w elicie.

 

Patrząc na aktualną tabelę i rozkład pozostałych spotkań, może się okazać, że wygrana w ostatnim spotkaniu na własnym torze da ekipie z Grudziądza siódme miejsce tabeli. A dodajmy, że w tym meczu podopieczni Janusza Ślączki będą mierzyć się właśnie z Włókniarzem, który “dzięki” piątkowej porażce najprawdopodobniej będzie już jechał o nic.

Rzućmy jeszcze okiem w dolne rejony tabeli – przed Marwis.pl Falubazem Zielona Góra wyjazdowe mecze w Gorzowie i Wrocławiu i domowa potyczka z Fogo Unią Leszno. Jakie realne szanse zielonogórzanie mają na zdobycie punktów w tym meczach, każdy może odpowiedzieć sobie sam. ZOOLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w niedzielę w szalenie istotnym meczu rywalizuje z eWinner Apatorem Toruń, a następnie walczy na wyjeździe z Unią Leszno i Motorem Lublin oraz podejmie Włókniarza Częstochowa…

To jeszcze sytuacja zamieszanego w walkę o pozostanie w lidze eWinner Apatora – wydaje się, że najlepsza spośród ekip z dołu tabeli. Torunianie jadą w niedzielę w Grudziądzu, a później na wyjeździe będą rywalizować w Częstochowie i przed własną publicznością ze Stalą Gorzów i Motorem Lublin.