Liczba tygodnia

Kliknij→

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations
fot. Jędrzej Zawierucha
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Wiadomo już, kto będzie reprezentował Polskę w kolejnym turnieju eliminacyjnym do indywidualnych mistrzostw Europy. W zmaganiach w Debreczynie wystąpi Gleb Czugunow, który zajmie miejsce kontuzjowanego Szymona Woźniaka.

 

ŻUŻEL MOŻESZ OBSTAWIAĆ DO 500 ZŁOTYCH BEZ RYZYKA W FUKSIARZ.PL. ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

Woźniak liczył na udany występ w SEC po świetnych meczach na początku sezonu. Jego udział w węgierskiej imprezie wykluczył jednak uraz, którego nabawił się podczas ćwierćfinału indywidualnych mistrzostw Polski. Żużlowca Moje Bermudy Stali Gorzów nie zobaczymy więc ani w elimnacjach SEC, ani w meczu ligowym z zielona-energia.com Włókniarzem Częstochowa.

Czugunow jest natomiast kolejnym z zawodników, którzy zajęli wysokie miejsca w Turnieju o Złoty Kask rozegranym w Opolu. Zgodnie z informacjami organizatorów, selekcjoner Rafał Dobrucki zdecydował się postawić właśnie na żużlowca Betard Sparty Wrocław.

Turniej w Debreczynie zaplanowany jest na jutro na godz. 16. Wystąpią w nim również Janusz Kołodziej i Kacper Woryna. Przypomnijmy, że pewny udział w SEC Challenge ma już inny Polak – Bartosz Smektała, który wygrał zawody w Straslundzie.