Główny partner portalu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Wszystkie zespoły PGE Ekstraligi ciężko trenują, by należycie przygotować się do sezonu 2022. Na razie część ogólnorozwojowa, przygotowawcza, jeszcze bez motocykli. Część drużyn wybrała górskie stoki, a zawodnicy ZOOleszcz GKM-u Grudziądz wyjadą się do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie. Początek zgrupowania już w najbliższy poniedziałek.

 

– Drużyna ZOOleszcz GKM przebywać będzie w Cetniewie w dniach od 17 do 21 stycznia. Podczas pięciu dni sztab szkoleniowy zaplanował dla zawodników m.in. zajęcia na sali gimnastycznej, w terenie, na siłowni oraz na basenie. Dodatkowo nasz zespół weźmie udział w sesjach z trenerem mentalnym. Opiekę nad zawodnikami sprawować będzie sztab szkoleniowy w składzie: Janusz Ślączka (trener), Robert Kościecha (trener juniorów), Piotr Lutowski (fizjoterapeuta) oraz Marcin Zygmunt (trener mentalny) – informuje klub z Grudziądza.

GKM to nie jedyny klub, który zdecydował się na Cetniewo. W Centralnym Ośrodku Sportu położonym nad samym morzem trenować będą także zawodnicy Zdunek Wybrzeża Gdańsk (na przełomie lutego i marca), a jest to również jeden z ośrodków rozważanych przez sztab Abramczyk Polonii Bydgoszcz.