GKM-Stal fot. Jarosław Pabijan
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

We wtorek 28 maja zaległy mecz 5. kolejki odjadą zespoły Stali Gorzów i GKM-u Grudziądz. Menadżerowie obu zespołów podali awizowane składy na to spotkanie.

 

Goście nadchodzącego spotkania podejdą do spotkania ze sporym osłabieniem. Nie dość, że przed spotkaniem nie byli faworytem to udadzą się do Gorzowa bez Jasona Doyle’a. Co więcej nie będzie nawet zastosowane zastępstwo zawodnika, a na pozycji seniorskiej znajdzie się Kacper Warduliński. Australijczyk na angielskich torach w ostatnim czasie nabawił się kontuzji, która wykluczy go ze spotkania ze Stalą i Apatorem.

Żużel. Ekstraliga to dla niego za wysokie progi? Na ten moment jest najgorszy w całej lidze!

Trener gospodarzy nie zdecydował się zmiany i Stal Gorzów pojedzie na Jancarzu w żelaznym ustawieniu. Jeśli zwyciężą z GKM-em przeskoczą w tabeli Spartę Wrocław i awansują na drugą pozycję.

Żużel. Mimo porażki z Motorem widzą pozytywy. „Pokazaliśmy ząb”

Awizowane składy:

ebut.pl Stal Gorzów: 9. Szymon Woźniak, 10. Oskar Fajfer, 11. Martin Vaculik, 12. Jakub Miśkowiak, 13. Anders Thomsen, 14. Oskar Paluch, 15. Jakub Stojanowski

ZOOleszcz GKM Grudziądz: 1. Max Fricke, 2. Kacper Warduliński, 3. Kacper Pludra, 4. Jaimon Lidsey, 5. Wadim Tarasienko, 6. Kacper Łobodziński, 7. Kevin Małkiewicz

Żużel. Pierwsza dwucyfrówka Przyjemskiego w PGE Ekstralidze. Był przeszczęśliwy

Żużel. Komplet zawodnika Polonii! Trzech Polaków jechało w Szwecji