fot. FB/H69 Speedway
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Kluby żużlowe coraz mocniej otwierają się na odważniejsze ruchy marketingowe. Nieco świeżości na szczeblu Metalkas 2. Ekstraligi starają się wprowadzić rzeszowianie. Po kilku wcześniejszych akcjach, jak chociażby wbiciu szpilki w rywali z  Tarnowa oraz Krosna, klub postanowił zaprosić do współpracy DJ-a, który w ostatnim czasie robi furorę na TikToku. Na starcia ekipy ze stolicy Podkarpacia zaprasza DJ Akun.

 

Filmiki nagrywane przez wspomnianego DJ-a cieszą się dużą popularnością. „Viralem” stały się nagrania, na których podczas mixowania piosenek padają słowa: „Odlot” czy „Lecimy do Dubaju”. Na platformie TikTok zgromadził on już ponad 100 tysięcy obserwujących, ale nagrania z jego udziałem można zobaczyć na ogromnej liczbie profilów.

Żużel. Trening dał popalić Kołodziejowi. Poprzedni wyjazd był zbyt wczesny – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Dlaczego Miśkowiak nie jest zmieniany przez juniorów? Chomski odpowiada – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Rzeszowianie postanowili podpiąć się pod trend i wykorzystać duże zasięgi, które ostatnio generuje DJ. Akun zaprasza do kupna biletów na mecz Żurawi z Innpro ROW-em Rybnik, a potem na wyjazd do Krosna. Pada m.in. wers: „W niedzielę wyjeżdżamy do Grzesia i Januszka, do Krosna, to dopiero będzie odlot”. Mowa oczywiście o prezesie odwiecznego rywala – Grzegorzu Leśniaku oraz trenerze – Januszu Stachyrze.

Najbliższe czas będzie dla rzeszowian bardzo intensywny. 22 czerwca zmierzą się oni w Łodzi z H.Skrzydlewska Orłem, a wspomniane wyżej mecze odjadą 28 i 30 czerwca.