Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Cały żużlowy świat obiegła dziś informacja o problemach rodzinnych Leona Madsena. Zarówno w stronę Duńczyka, jak i jego byłej partnerki padły mocne oskarżenia. Oliwy do ognia postanowili dolać również fani Falubazu.

 

O godzinie 20:00 zaplanowany jest zaległy mecz 6. kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy Falubazem Zielona Góra, a Włókniarzem Częstochowa. Ponad godzinę przed rozpoczęciem zawodów kibice miejscowej drużyny postanowili uderzyć w lidera rywali nawiązując do dzisiejszych kontrowersji. Wywiesili oni transparent, w którym tłumacząc na język polski jest napisane „Madsen najlepszy żużlowy wojownik”.

Nawiązuje to oczywiście do porannych wydarzeń. Duńczyk w oświadczeniu oskarżył swoją byłą partnerkę o porwanie i nielegalne wywiezienie dzieci z kraju oraz przyznał, że nie widział ich od 1,5 miesiąca.

Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź drugiej strony. Magda Bradtke przygotowała już pismo ze swoimi prawnikami, w którym podkreśliła, że Leon wiedział gdzie znajdują się dzieci. Zgłosiła, także na policję fizyczne i psychiczne znęcanie się zawodnika.