Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Takiej rozmowy (na trzy głosy) jeszcze nie było. Gośćmi najnowszego wydania podcastu będą Oskar Fajfer i Kevin Fajfer. Potrzeba czasu żeby wyjaśnić kto w rodzinie Fajferów jest synem, ojcem, wujkiem, bratem i kuzynem. „Wzięliśmy na tapet 11 imion męskich. Tomasz, Adam, Przemysław, Maciej, Oskar, Błażej, Olivier, Aron, Kevin, Patryk i Borys. Rysowanie „wirtualnego drzewa genealogicznego” zajęło nam około pół godziny – zapowiada najnowszy odcinek Jacek Dreczka, twórca podcastu „Mówi się żużel”.

 

Goście najnowszej produkcji cyklicznego programu, czyli Oskar i Kevin to jedyni czynni zawodnicy największego żużlowego klanu w Polsce.

„Oskar jest synem Tomasza Fajfera, bratankiem Adama Fajfera i Przemysława Fajfera. Ten sam Oskar ma braci Macieja Fajfera i Patryka Fajfera. Każdy z nich ma coś wspólnego z żużlem. Na dokładkę jest kuzyn Oskara, Kevin którego trenerem będzie właśnie ojciec Oskara, Tomasz. A to dopiero początek wyliczanki” – mówi Jacek Dreczka.

Tematem przewodnim podcastu z kuzynami Fajferami będzie popularny program rozrywkowy Familiada. Karola Strasburgera spróbuje zastąpić autor podcastu. W programie wystąpią drużyny Oskarów i Kevinów.

„Oczywiście zaczniemy od suchara, bez tego nie ma Familiady. Pytania będą skrojone pod żużel. Myślę, że nasi słuchacze będą mogli sami przy okazji sprawdzić swoją wiedzę i błyskotliwość, odpowiadając w myślach w trakcie słuchania. Grę przeplatamy anegdotami i ciekawostkami od naszych gości. Ja jestem z tego odcinka bardzo zadowolony. Takiego czegoś nigdy wcześniej nie robiliśmy” – zaprasza Jacek Dreczka, który wymyślił i prowadzi podcast „Mówi się żużel”.

Premiera odcinka „Familiada” w środę o 19:00. Darmowy podcast będzie dostępny jak zawsze na platformach Spotify, YouTube, Apple i Google Podcasts.