Żużel. Falubaz bez podstawowego juniora na mecz z Motorem. Kilka zmian w numerach startowych (SKŁADY)

fot. media klubowe Platinum Motoru Lublin
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Już w najbliższy piątek ekipa Orlen Oil Motoru Lublin podejmie w 5. kolejce PGE Ekstraligi NovyHotel Falubaz Zieloną Górę. Poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie. Trenerzy obu ekip zdecydowali się na zmiany numerów startowych poszczególnych zawodników. Ponadto w zespole gości zabraknie kontuzjowanego Krzysztofa Sadurskiego.

 

W ekipie mistrzów Polski pod numerem 10. wystąpi Mateusz Cierniak. To oznacza, że w tym spotkaniu dwukrotnie pojedzie w parze z Dominikiem Kuberą, a nie jak w ostatnim meczu z Fredrikiem Lindgrenem. Szwed z kolei odjedzie w tym spotkaniu dwa biegi z Jackiem Holderem.

Żużel. Po latach gwiazdy znów pobiją się o złoto na Wyspach! Potem chcą wygrać SoN

Żużel. Nadchodzi silnikowa rewolucja? W tle tuner mistrzów

W drużynie NovyHotel Falubazu także mamy kilka zmian. Przede wszystkim w meczu zabraknie Krzysztofa Sadurskiego który leczy kontuzję ręki. Zawodnik nabawił się jej podczas DMPJ-ów w Pile. Ponadto, powracający do Lublina, Jarosław Hampel będzie miał za zadanie wspierać w parze Jana Kvecha. Dwukrotnie razem pojadą także Rasmus Jensen i Przemysław Pawlicki.

Spotkanie Motoru Lublin z Falubazem Zielona Góra odbędzie się już w najbliższy piątek. Początek meczu o 18:00. Transmisję przeprowadzi Eleven Sports 1.

Awizowane składy: 

Orlen Oil Motor: 9. Dominik Kubera, 10. Mateusz Cierniak, 11. Jack Holder, 12. Fredrik Lingren, 13. Bartosz Zmarzlik, 14. Wiktor Przyjemski, 15. Bartosz Bańbor.

NovyHotel Falubaz: 1. Jarosław Hampel, 2. Jan Kvech, 3. Rasmus Jensen, 4. Przemysław Pawlicki, 5. Piotr Pawlicki, 6. Kacper Rychliński, 7. Oskar Hurysz.