Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera
fot. Sabmar TV
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Organizator pierwszego wirtualnego Speedway Grand Prix, zgodnie z wcześniejszą informacją, pokaże wszystkie pięć rund cyklu na żywo w internecie. Relacje live będą miały miejsce na platformie YouTube, na kanale znanego producenta transmisji żużlowych, SABMARtv.

 

Każdy z sympatyków gry Speedway Challenge, a są ich dziesiątki tysięcy, będzie mógł śledzić na żywo tegoroczny cykl na kanale SABMARtv, którego działań w żużlu nikomu przedstawiać nie trzeba – mówi organizator rozgrywek, Michał Wasilewski z digitala group.

W swojej wieloletniej działalności grupa SABMARtv wirtualnego żużla jeszcze nie pokazywała. Sezon 2022 będzie zatem i dla telewizyjnego producenta pionierskim rokiem działalności w e-speedwayu. 

– Na wszystkie fajne i nowe pomysły jesteśmy otwarci, tym bardziej, że to też żużel, z którego jesteśmy znani z tą różnicą, że w odmianie wirtualnej. Zrobimy wszystko, aby każdy z oglądających był zadowolony – dodaje Marcin Wypior, właściciel SABMARtv

Przypominamy, że cykl zainauguruje runda, która zostanie rozegrana 30 lipca. Zmagania zakończą się wielkim finałem live w hotelu Novotel w Poznaniu.

Wszelkie informacje na temat cyklu dostępne są pod adresem mailowym [email protected]