Główny partner portalu

pallin
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Zaplanowane na wtorek spotkanie Peterborough Panthers z zespołem Sheffield Tigers zostało przełożone. Tym samym junior Jordan Palin nie miał okazji zaprezentowania się publiczności. Zawodnik nie ukrywa wdzięczności za fakt, iż może w tym sezonie w ogóle startować z najlepszymi. 

 

– Tak naprawdę to tylko dzięki programowi Wschodzące Gwiazdy, który powstał na wniosek BSPA, mam okazję do rywalizacji na najwyższym poziomie w Anglii. Jestem z tego faktu bardzo zadowolony i podekscytowany. Mam wielką nadzieję, że moje starty w Premiership pozwolą mi “wypłynąć” na szersze wody – mówi Anglik dla dziennika Telegraph. 

W najbliższy poniedziałek zespół Peterborough zmierzy się z drużyną Belle Vue. Młody zawodnik nie ukrywa, że przed debiutem na własnym torze będzie odczuwał tremę.

– Na pewno będę mocno podenerwowany. To nie ulega wątpliwości. Co będzie, to będzie. Tak do tego podchodzę. Obecny sezon postanowiłem potraktować jako poligon doświadczalny i czas na naukę oraz wyciąganie wniosków – podsumowuje Palin.