Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią COVID19 w Bukareszcie rozpoczął się dzisiaj kongres FIM Europe. Uczestniczą w nim przedstawiciele 39 europejskich federacji narodowych. 

 

Pierwszy dzień rozpoczął się specjalną konferencją prasową w obecności Prezydenta FIM Europe, Martina de Graaffa, Sekretarza Stanu w Ministerstwie Sportu, Thomasa Moldovana oraz Prezydenta Rumuńskiej Federacji Motocyklowej, Cristiana Muresana.

– To wyjątkowa okazja dla wszystkich federacji, przewodniczących i członków komisji oraz promotorów Mistrzostw Europy FIM do spotkania i wymiany pomysłów i doświadczeń, napędzanych wspólną pasją do motocykli. Za nami bardzo dobry pierwszy dzień kongresu. Wreszcie po dwóch latach mogliśmy się spotkać w obecności wielu delegatów Federacji. Dzisiaj mieliśmy pierwsze spotkania na temat kolejnych planów i dotychczasowych działań. Tuż przed obiadem mieliśmy konferencję prasową dla telewizji rumuńskiej  z Cristianem Muresanem, prezydentem Rumuńskiej Federacji Motocyklowej oraz Thomasem Moldovanem, sekretarzem stanu w Ministerstwie Sportu. Wspólnie rozmawialiśmy o przyszłości tej dyscypliny – komentował Martin de Graaff, Prezydent FIM Europe

W kongresie uczestniczy Michał Sikora oraz przewodniczący GKSŻ, Piotr Szymański

Zdjęcia – FIM