Finał Speedway of Nations – dzień 2.

2020-10-17 19:00:00

Finał PGE Ekstraligi: Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów 59:30 (103:76)

2020-10-11 19:15:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – RM Solar Falubaz Zielona Góra 50:40

2020-10-11 16:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno 46:44

2020-10-09 20:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław 37:32

2020-10-09 18:00:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław 55:34 (99:80)

2020-10-04 19:15:00

Zakończona

Przejdź

Żużel. Drabik skomentował walkę Najmana. „Toksyczny wstyd”

Maksym Drabik. fot. Jędrzej Zawierucha

Od wczorajszego wieczora jednym z najczęściej poruszanych tematów w środowisku sportowym jest walka Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim. Pojedynek, ze względu na skandaliczne zachowanie częstochowskiego pięściarza, zakończył się dyskwalifikacją i zwycięstwem Życińskiego. Widowisko krótko i dosadnie  skomentował również Maksym Drabik.

Walka, mimo tego, że była szumnie zapowiadana od kilku miesięcy, zakończyła się w kuriozalny sposób już po kilkudziesięciu sekundach. Najman złamał zasady pojedynku bokserskiego, według których miał być toczony pojedynek. 41-latek najpierw rzucił rywala na matę oktagonu, a po pierwszej karze od sędziów zaczął go kopać. Postanowiono więc, że walka nie będzie kontynuowana, a zwycięzcą starcia zostanie Życiński.

– Toksyczny wstyd – tak zachowanie częstochowianina skomentował Drabik. Żużlowiec odniósł się zapewne również do tego, co wydarzyło się po walce. Zawodnicy FAME MMA urządzili sobie festiwal wyzwisk i prawie doprowadzili do regularnej bójki między swoimi zespołami.

Warto dodać, że Drabik i Najman już wcześniej prowadzili spór w social mediach. Pięściarz po zdobyciu przez 22-latka drugiego tytułu indywidualnego mistrza świata juniorów napisał na swoim profilu Facebookowym, że mówiąc o sukcesach młodego żużlowca nie można zapominać o tym, iż w karierze bardzo pomógł mu ojciec – Sławomir Drabik. Zawodnik Betard Sparty Wrocław dość niegrzecznie mu odpowiedział i zapytał się o to, jakie on odniósł sukcesy w swojej karierze.

Sprawa pojedynku Najmana z Życińskim nie jest jedynym tematem, który Drabik zdecydował się ostatnio skomentować. Wychowanek Włókniarza jako pierwszy żużlowiec poparł Strajk Kobiet. Przypomnijmy, że zawodnik wciąż czeka na wyrok w sprawie złamania procedury antydopingowej. 22-latek po niekorzystnym dla niego werdykcie Trybunału Arbitrażowego przy PKOl-u jest tymczasowo zawieszony do czasu wyjaśnienia sprawy.

ZOBACZ TAKŻE:

Żużel. Fogo Unia Leszno ma swojego wielbiciela w… Szkocji
CASH BROKER

3 Odpowiedzi

  1. Pan Drabik niech zajmie się swoim poziomem sportowym. Bo chyba póki co mu brakuje. Jeszcze w dorosłej lidze nic Pan nam nie pokazał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.