Jason Doyle. fot. Jarosław Pabijan
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W najbliższą niedzielę ZOOleszcz GKM Grudziądz na swoim stadionie zmierzy się z drużyną KS Apatora Toruń. W czwartkowy wieczór serca z pewnością zadrżały fanom Gołębi. Podczas meczu ligi angielskiej groźnie na tor upadł Jason Doyle. Australijczyk przeleciał przez bandę. Po wypadku udał się do szpitala.

 

Jak podaje serwis speedwayupdates.proboards.com, podczas meczu King’s Lynn Stars – Ipswich Witches Doyle, walcząc z Nicolaiem Klindtem, odbił się od drewnianej bandy na prostej i przeleciał nad płotem. Całe szczęście Australijczyk wstał o własnych siłach i udał się do parku maszyn. Stamtąd zabrała go karetka, do której wsiadł trzymając się za rękę z grymasem na twarzy.

Żużel. Cook wypali w Unii? „Na bezrybiu i rak ryba” – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Młodzież Polonii ponownie najlepsza! W Częstochowie odjechano dwa turnieje jednego dnia! – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Jest to z pewnością niepokojąca wiadomość dla fanów GKM-u Grudziądz. Ich ulubiona drużyna w weekend ma zaplanowany mecz derbowy z Apatorem Toruń. Brak lidera może bardzo utrudnić gospodarzom drogę do bardzo cennego zwycięstwa.

O stanie zdrowia zawodnika będziemy informować.