Główny partner portalu

Jakub Miśkowiak. Foto: Kamil Woldański
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

We wtorek, 14 lipca, odbyły się kolejne rundy w ramach ćwierćfinałów Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. W Częstochowie dwukrotnie tryumfowali gospodarze, natomiast w Ostrowie oraz Lesznie górą byli młodzieżowcy Motoru Lublin oraz Unii Leszno II.

 

Wyniki 7. rundy 1/4 DMPJ w Lesznie (grupa II):

Unia Leszno II 46

Hubert Jabłoński – 12 (3,2,2,3,2)
Antoni Mencel – 10 (2,2,3,2,1)
Olivier Buszkiewicz – 10 (3,2,1,1,3)
Keynan Rew – 14 (2,3,3,3,3)

Apator Toruń 35

Karol Żupiński – 12 (3,1,2,1,2,3)
Mateusz Affelt – 0 (w,-,-,-,ns)
Kamil Marciniec – 9 (2,1,1,2,1,2)
Krzysztof Lewandowski – 14 (3,1,2,3,3,2)

Unia Leszno I 32

Maksym Borowiak – 4 (w,2,-,d,2)
Kacper Pludra – 5 (1,3,1,w,0)
Hubert Ścibak – 2 (2,-,0,-,-)
Krzysztof Sadurski – 10 (1,3,3,2,1)
Damian Ratajczak – 11 (3,3,2,3)

7R Stolaro Stal Rzeszów 4

Mateusz Majcher – 0 (d,ns,ns,ns,ns)
Jakub Stojanowski – 1 (0,0,0,1,0)
Konrad Mikłoś – 1 (1,0,0,0,0)
Aleks Rydlewski – 2 (0,0,1,0,1)

Wyniki 7. rundy 1/4 DMPJ w Częstochowie (grupa III):

Bocar Włókniarz Częstochowa 51

Jakub Miśkowiak – 11 (3,3,3,-,2)
Mateusz Świdnicki – 12 (3,3,-,3,3)
Bartłomiej Kowalski – 11 (-,3,2,3,3)
Franciszek Karczewski – 12 (3,-,3,3,3)
Kajetan Kupiec – 5 (1,3,w,1)

Unia Tarnów 26

Dawid Rempała – 8 (2,1,1,3,1)
Przemysław Konieczny – 5 (2,1,0,1,1)
Piotr Świercz – 9 (2,2,1,2,2)
Mateusz Gzyl – 4 (1,d,1,1,1)

Maszewski GKM Grudziądz 22 

Kacper Łobodziński – 6 (d,2,1,2,1)
Seweryn Orgacki – 5 (0,1,2,2,w)
Mateusz Bartkowiak – 8 (3,2,2,1,d)
Wiktor Rafalski – 3 (1,0,0,0,2)

Budex Start Gniezno 20

Marcel Studziński – 5 (0,0,3,0,2)
Mikołaj Czapla – 3 (0,1,2,w,-)
Mateusz Jabłoński – 10 (2,2,3,0,3)
Oskar Hurysz – 0 (w,-,-,-,-)
Szymon Szwacher – 2 (0,0,2,w,0)

Wyniki 8. rundy 1/4 DMPJ w Częstochowie (grupa III):

Bocar Włókniarz Częstochowa 31

Mateusz Świdnicki – 5 (-,2,3)
Bartłomiej Kowalski – 6 (3,-,3)
Franciszek Karczewski – 4 (2,2,-)
Kajetan Kupiec – 7 (2,2,3)
Jakub Miśkowiak – 9 (3,3,3)

Unia Tarnów 21

Dawid Rempała – 7 (3,3,1)
Przemysław Konieczny – 6 (1,3,2)
Piotr Świercz – 6 (2,2,2)
Mateusz Gzyl – 2 (w,1,1)

Budex Start Gniezno 11

Marcel Studziński – 2 (1,ns,1)
Mikołaj Czapla – 0 (d,d,ns)
Mateusz Jabłoński – 8 (3,3,2)
Szymon Szwacher – 1 (1,0,d)

Maszewski GKM Grudziądz 9 

Wiktor Rafalski – 3 (0,1,2)
Mateusz Bartkowiak – 0 (d,ns,ns)
Kacper Łobodziński – 4 (2,1,1)
Seweryn Orgacki – 2 (1,1,0)

Wyniki 6. rundy 1/4 DMPJ we Wrocławiu (grupa IV)

WTS Sparta Wrocław 43

Bartosz Curzytek – NS
Mateusz Panicz – 13 (3,2,0,3,3,2)
Michał Curzytek – 14 (2,3,2,3,3,1)
Przemysław Liszka – 16 (2,3,3,3,3,2)

Abramczyk Polonia Bydgoszcz 31

Wiktor Przyjemski – 14 (3,3,2,3,3)
Nikodem Bartoch – 7 (1,0,3,1,2)
Mateusz Błażykowski – 3 (d,0,1,2,0)
Bartosz Głogowski – 7 (2,0,1,1,3)

Grupa Polmotor Stal Gorzów 26

Wiktor Jasiński – 10 (3,3,2,2,0)
Kamil Pytlewski – 2 (0,1,0,0,1)
Oliwier Ralcewicz – 3 (1,0,1,1,0)
Oskar Paluch – 11 (2,1,3,2,3)

Lokomotiv Jauniba Daugavpils 20

Daniił Kołodinski – 6 (w,2,2,1,1)
Ernest Matjuszonok – 4 (1,1,0,2,0)
Ricards Ansviesulis – 5 (0,2,1,0,2)
Artiom Juhno – 5 (1,1,2,0,1)

Wyniki 8. rundy 1/4 DMPJ w Ostrowie (grupa I):

Motor Lublin 36

Wiktor Lampart – 15 (3,3,3,3,3)
Mateusz Cierniak – 15 (3,3,3,3,3)
Jan Rachubik – 4 (1,1,0,1,1)
Maksymilian Śledź – 2 (0,0,0,1,1)

Francepol Falubaz Zielona Góra 32

Mateusz Dul – 9 (3,2,2,0,2)
Fabian Ragus – 8 (2,0,1,2,3)
Nile Tufft – 8 (2,3,1,2,d)
Jakub Osyczka – 7 (2,3,0,2,0)

Famur ROW Rybnik 27

Paweł Trześniewski – 11 (3,2,1,2,2,1)
Błażej Wypior – 5 (1,1,0,2,1,0)
Kacper Tkocz – zastępstwo zawodnika
Mateusz Tudzież – 11 (1,1,3,3,2,1)

Arged Malesa Ostrów 25

Jakub Krawczyk – 8 (0,2,3,1,2)
Kacper Grzelak – 6 (1,1,1,0,3)
Jakub Poczta – 0 (d,ns,ns,ns,ns)
Sebastian Szostak – 11 (2,2,2,3,2)