Główny partner portalu

fot. Start Gniezno
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Już po raz kolejny pojedynek na torze w Ostrowie Wlkp. pomiędzy miejscową Arged Malesą, a Aforti Startem Gniezno nie dojdzie do skutku. Spotkanie miało odbyć się w poniedziałek (3 maja), jednak ze względu na kiepskie prognozy pogody, ponownie zostało przełożone. Termin trzeciego podejścia nie jest jeszcze znany.

Przypomnijmy, że drużyny te spotkały się już ze sobą w tym sezonie 12 kwietnia na torze w Ostrowie. Po 5 biegach na tablicy świetlnej widniał wynik 16:14 na korzyść gospodarzy, jednak warunki pogodowe skutecznie uniemożliwiły dalszą rywalizację i spotkanie ostatecznie zostało przełożone. Tym razem decyzja o przeniesieniu meczu na inny termin zapadła już dzień wcześniej.

Gnieźnianie mają w tym roku wyjątkowego pecha, bowiem wciąż pozostają jedyną ekipą eWinner 1 Ligi, z zaledwie jednym rozegranym spotkaniem. Mecze z udziałem Startu były już przekładane nie tylko ze względu na kiepskie warunki pogodowe, ale również koronawirusa, a nawet wypadek drogowy jednego z rywali. W niewiele lepszej sytuacji jest Arged Malesa, która odjechała do tej pory tylko dwa mecze – oba przegrane.

Jordan Tomczyk