Liczba tygodnia

Kliknij→

Zaledwie tyle punktów zdobył w siedmiu startach dla Betard Sparty Wrocław w ostatnim meczu Tai Woffinden

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Zaledwie tyle punktów zdobył w siedmiu startach dla Betard Sparty Wrocław w ostatnim meczu Tai Woffinden
Szymon Woźniak, Bartosz Zmarzlik/Foto: Tomasz Przybylski // GESS.PL
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Wczoraj odbył się kluczowy trening dla startu Szymona Woźniaka w niedzielnym spotkaniu na Stadionie Olimpijskim. Zawodnik prezentował się dobrze, ale ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła. Zależy ona od samopoczucia 29-latka, jednak trener nadwarciańskiej ekipy jest dobrej myśli.

 

ŻUŻEL MOŻESZ OBSTAWIAĆ DO 500 ZŁOTYCH BEZ RYZYKA W FUKSIARZ.PL. ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Od wypadku Woźniaka w Gdańsku minęły ponad dwa tygodnie. Zawodnik przechodził intensywną rehabilitację i był zmuszony opuścić domowy mecz z zielona-energia.com Włókniarzem Częstochowa. Wczoraj odjechał trening i prezentował się dobrze na motocyklu.

– Szymon dobrze wyglądał na treningu. Decyzja zapadnie dzisiaj. Zawodnik sam musi zdecydować. Wczoraj było wszystko dobrze przed, w trakcie i po treningu. Wiadomo, że to był dość ekstremalny wysiłek jeśli chodzi o aparat ruchowy normalnego człowieka. Dzisiaj zawodnik się określi czy jest w stanie wystąpić. Bądźmy dobrej myśli – mówi nam Stanisław Chomski.

– Można powiedzieć, że jechał tak, jakby nic się nie stało. Trening był długi i myślę, że organizm dostał odpowiedź w jakim jest miejscu. Po treningu wszystko było w porządku. Po przespanej nocy zawodnik określi stan samopoczucia, ale ja jestem optymistą – dodaje szkoleniowiec żółto-niebieskich.

W ostatnich latach gorzowianie różnie spisywali się na domowym obiekcie wrocławian. W zeszłym roku prawdzie doznali wysokiej, 14-punktowej porażki, ale w sezonie 2020 z kolei raz triumfowali 46:44, a raz przegrali 44:46.

– Nastawienie przed meczem jest takie, jak u każdego sportowca. Chcemy wygrywać indywidualnie i drużynowo. My przed tym meczem mamy takie same założenia jak zawsze – krótko podsumowuje opiekun Moje Bermudy Stali.

AKTUALIZACJA:

Żużel. Woźniak podjął decyzję. Wystąpi w meczu ze Spartą! – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)