Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

We wtorkowy wieczór czeka nas drugie podejście do meczu Krono-Plast Włókniarz Częstochowa – KS Apator Toruń. Szkoleniowcy obu ekip przedstawili już awizowane składy na to spotkanie. Janusz Ślączka zdecydował się na zaskakujący ruch.

 

O ile seniorskie zestawienie Lwów niczym nie różni się z poprzedniego domowego meczu przeciwko Orlen Oil Motorowi, o tyle doszło do jednej zmiany w formacji juniorskiej. Pod „14” widnieje nazwisko Igora Nabiałkowskiego, dla którego byłby to debiut w PGE Ekstralidze. Miałby stanowić parę młodzieżowców z Kajetanem Kupcem. Pamiętajmy jednak, że w awizowanym składzie można dokonać dwóch zmian.

Żużel. Sensacja w Żarnovicy! Ulubieniec publiczności bez awansu

Żużel. GKM bez zastępstwa zawodnika! Poznaliśmy składy na mecz w Gorzowie

Jeśli chodzi o Aniołów z Torunia, Piotr Baron postawił na taki sam skład, który zaprezentował się w Lublinie. Mecz otworzy para Dudek-Lampart. Następnie wicemistrz świata z 2017 roku dwukrotnie wystartuje z Robertem Lambertem, a Lampart z Pawłem Przedpełskim. Z juniorami najczęściej startować będzie z kolei Emil Sajfutdinow.

Start wtorkowego spotkania o 20:30.

Awizowane składy:

Krono-Plast Włókniarz: Mikkel Michelsen, Maksym Drabik, Kacper Woryna, Mads Hansen, Leon Madsen, Igor Nabiałkowski, Kajetan Kupiec

KS Apator: Patryk Dudek, Robert Lambert, Wiktor Lampart, Paweł Przedpełski, Emil Sajfutdinow, Krzysztof Lewandowski, Mateusz Affelt