Główny partner portalu

David Bellego. Foto: KŻ Orzeł Łódź
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Jeden z liderów pierwszoligowej Abramczyk Polonii Bydgoszcz, David Bellego, przechodzi rehabilitację po fatalnym wypadku i kontuzji obojczyka. Francuz przekazał we wtorek, że proces leczenia idzie zgodnie z planem i niewykluczone, że na torze zobaczymy go już za… kilka dni!

 

– Miałem w poniedziałek prześwietlenie i konsultację u fizjoterapeuty – niestety, w ten weekend nie będę w stanie ścigać się podczas 2. rundy Speedeway Euro Championship i w meczu ligowym Polonii w Łodzi. Mój obojczyk zaczął się goić, ale od wypadku minęły dopiero dwa tygodnie, a to zbyt wcześnie na wyjazd na tor – przekazał Bellego w swoich social mediach.

Trudno się dziwić, że żużlowiec po tak fatalnym upadku jeszcze nie doszedł do siebie, jednak Francuz już teraz przewiduje, kiedy wróci na tor! – Mam nadzieję, że jeszcze tydzień odpoczynku i będę mógł wsiąść na motocykl – dodał zawodnik Polonii.

Dodajmy jeszcze, że w 2. rundzie Tauron SEC szansę występu znów otrzyma Jacob Thorssell, a w meczu ligowym z Orłem Łódź sztab szkoleniowy Polonii będzie stosował zastępstwo zawodnika.