Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle tytułów indywidualnego mistrza świata wywalczył obchodzący w tym tygodniu 89 urodziny Ove Fundin.

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów zdobyła reprezentacja Polski podczas DME na torze w Poznaniu
Od lewej: Marcin Najman, Daniel Jeleniewski, Edward Mazur.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W niedzielę w Lublinie odbył się charytatywny turniej sportowy, z którego dochód zostanie przekazany na rzecz chorej na SMA Niny Słupskiej. Zawody o nazwie Ninka’s Cup skomentowała aktorka Katarzyna Bujakiewicz oraz Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru. Udział w zawodach wzięli między innymi Daniel Jeleniewski, Marcin Najman oraz Edward Mazur, który wykazał się pięknym gestem – na leczenie Niny przekazał swoją gażę za walkę podczas gali MMA-VIP.

W Lublinie zorganizowano specjalny turniej charytatywny, z którego dochód przeznaczony zostanie właśnie na leczenie chorej dziewczynki. Podczas zawodów rozegrano bitwę na poduszki, laser tag, bumper ball (nazywany też bubble football) i wiele innych. Uczestnicy starli się również na rozmaitych torach przeszkód.

Chora na rdzeniowy zanik mięśni Nina Słupska wciąż potrzebuje pomocy. W różnego rodzaju akcje charytatywne angażują się sportowcy, celebryci, a także kibice wielu dyscyplin. Do tej pory udało się uzbierać kwotę w wysokości niemalże 2,5 miliona złotych. Każdy z nas wciąż może dołożyć cegiełkę na leczenie Niny Słupskiej.

SEBASTIAN SIREK