Główny partner portalu

Żużel. Czugunow na festiwalu z gwiazdami polskiego rapu! Koncert zawodnika Betard Sparty już w czwartek

Gleb Czugunow. fot. Jędrzej Zawierucha
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Gleb Czugunow będzie aktywnie spędzał okres przerwy od startów od polskich rozgrywkach. W najbliższy czwartek wystąpi on na festiwalu Rap Stacja w Sławie. Koncert żużlowca czterokrotnych mistrzów Polski ma się rozpocząć o godz. 22.45.

 

22-latek znany jest z tego, że łączy swoją żużlową pasję z zamiłowaniem do tworzenia muzyki. Co pewien czas udostępnia on swoje kompozycje w mediach społecznościowych. Na jego profilu pod pseudonimem Shella w serwisie Spotify można znaleźć single zatytułowane „Atlantic” oraz „Nature”.

Teraz czwarty najskuteczniejszy zawodnik wrocławian w tym sezonie będzie miał okazję zaprezentować się na scenie. Organizatorzy Rap Stacja Festiwal poinformowali bowiem, że Czugunow wystąpi w pierwszy dzień festiwalu.

Warto zaznaczyć, że w line-upie wspomnianego festiwalu znalazły się również wielkie gwiazdy polskiej sceny rapowej. W Sławie wystąpią m.in. O.S.T.R, Molesta Ewenement, Kaliber 44 czy Peja, a więc bardzo znani przedstawiciele „starej szkoły”. Nie zabraknie także dzisiejszych idoli słuchaczy rapu, a więc chociażby Quebonafide, Bedoesa czy duetu PRO8L3M.