Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Mistrz Polski – Motor Lublin podejmie w najbliższą niedzielę przy Alejach Zygmuntowskich Spartę Wrocław. Menadżerowie obu drużyn przedstawili składy.

 

Faworytem hitu kolejki jest niewątpliwie drużyna Motoru, która nie straciła jak na razie punktu w lidze. Jeśli ktokolwiek ma im napsuć krwi w meczu domowym to właśnie drużyna z Wrocławia. Spartanie obecnie z dziewięcioma punktami zajmują drugą pozycję w PGE Ekstralidze.

Żużel. Organizatorzy przyznali „dziką kartę” na pierwszą rundę SEC. Wybrano zawodnika z Węgier

Trenerzy obu drużyn nie zdecydowali się na żadne zmiany względem poprzednich meczów. Na otwarcie spotkania Dominik Kubera i Jack Holder zmierzą się z Danielem Bewleyem i Bartłomiejem Kowalskim. Z juniorami pojadą klasycznie Bartosz Zmarzlik i Maciej Janowski.

Żużel. Niespodzianka w Grudziądzu! Bańbor triumfatorem Srebrnego Kasku, Przyjemski poza podium!

Żużel. W domu rządzi, na wyjazdach słabo punktuje. Kowalski tłumaczy swoją formę

Awizowane składy:

Betard Sparta Wrocław: 1. Daniel Bewley, 2. Tai Woffinden, 3. Bartłomiej Kowalski, 4. Artiom Łaguta, 5. Maciej Janowski, 6. Jakub Krawczyk, 7. Marcel Kowolik

Orlen Oil Motor Lublin: 9. Dominik Kubera, 10. Mateusz Cierniak, 11. Jack Holder, 12. Fredrik Lindgren, 13. Bartosz Zmarzlik, 14. Wiktor Przyjemski, 15. Bartosz Bańbor