Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

O godz. 22 czasu polskiego rozpocznie się ściganie w Kalifornii. Oczekiwanie na zmagania żużlowe można sobie umilić oglądaniem starcia USA z Resztą Świata. W spotkaniu nie zabraknie polskiego zawodnika.

 

Jednym z żużlowców, którzy znaleźli się w ekipie Reszty Świata jest bowiem Paweł Trześniewski. Junior ROW-u Rybnik, podobnie jak wcześniej Szymon Woźniak, wybrał się do Stanów Zjednoczonych, aby przed wyjazdem na tor w Polsce zaliczyć sporo treningowych kółek. Wraz z nim zespół Reszty Świata tworzą Chris Harris, Tom Brennan, Leon Flint, Paco Castagna, Auston Novratil, Wilbur Hancock i Russell Green.


W domowych warunkach sprawdzić się chcą reprezentanci USA. Liderem zespołu powinien być doskonale znany z polskich torów Luke Becker. Żużlowcowi, któremu Greg Hancock wieszczy przyszłość w Grand Prix towarzyszyć będą: Max Ruml, Broc Nicol, Gino Manzares, Billy Janniro, Alex Martin, Dillon Ruml, a także Slater Lightcap.

Za tydzień w Sanoku znów będzie gorąco. Tak było w ostatnich latach – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Niemiec szaleje na punkcie Woffindena. Autograf na samochodzie, motocykl i wyjątkowe graffiti – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Start transmisji w British Speedway Network o godz. 21.45. Dostęp można wykupić TUTAJ za 3,79 funta, czyli niecałe 20 złotych.