Główny partner portalu

fot. Jarosław Pabijan
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

 W niedzielny wieczór Bartosz Zmarzlik kolejny raz pokazał, że ma wielkie serce. Lider Moje Bermudy Stali Gorzów przekazał na licytację swój złoty medal za triumf w cyklu Grand Prix. Zebrane pieniądze mają pomóc Ninie Słupskiej.

 

Nina Słupska to bratanica sędziego Pawła Słupskiego, która choruje na SMA. Osoby ze środowiska żużlowego od wielu miesięcy wystawiają przeróżne przedmioty na licytację w celu sfinansowania kosztownej rehabilitacji dziewczynki. Teraz na aukcję trafiła najcenniejsza nagroda w świecie czarnego sportu.

– Łzy, radość, szczęście – tak czułem się wjeżdżając na metę w Toruniu, w finałowej rundzie Grand Prix w 2019 roku. Właśnie wtedy, po raz pierwszy, zdobyłem tytuł Indywidualnego Mistrza Świata – zaczął swój wpis kiniaczanin.

– Teraz, na aukcję dla Niny, przekazuję rzecz dla mnie niebywale ważną, o której marzyłem od dziecka i do której dążyłem krok po kroku – to złoty medal za zwycięstwo w mistrzostwach świata. Wspomniany medal postanowiłem przekazać na licytację, by pomoc Ninie, która jest na starcie swojego życia i również ma swoje marzenia. Pomóżmy, aby miała szansę je spełniać – dodał.

Dodajmy, że zbiórka na leczenie dziewczynki – w momencie publikacji tego artykułu – przekroczyła 7 milionów 300 tysięcy złotych. Do upragnionej kwoty wciąż brakuje jednak nieco ponad 2 milionów.

Link do licytacji złotego medalu IMŚ 2019 Bartosza Zmarzlika TUTAJ

Link do zbiórki na leczenie Niny Słupskiej TUTAJ