Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle tytułów indywidualnego mistrza świata wywalczył obchodzący w tym tygodniu 89 urodziny Ove Fundin.

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów zdobyła reprezentacja Polski podczas DME na torze w Poznaniu
fot. Anna Kłopocka/media klubowe Arged Malesy Ostrów Wielkopolski
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

We wtorkowy wieczór Arged Malesa Ostrów Wielkopolski pochwaliła się dość zaskakującym wzmocnieniem. Nowym dyrektorem zarządzającym klubu został Jakub Zborowski.

 

Kibice mogą doskonale kojarzyć Zborowskiego z transmisji realizowanych przez Canal+. Nowy dyrektor zarządzający ostrowian pracował w stacji przez 14 lat. Z Canal+ rozstał się w podobnym okresie co Gabriel Waliszko i Sergiusz Ryczel.

– Cieszę się, że obdarzono mnie zaufaniem. Dziękuję prezesowi Waldemarowi Górskiemu. Wierzę, że wspólnie z ekipą, która już robiła fantastyczną robotę w Ostrowie, będziemy jeszcze mocniejsi – mówi nowy człowiek na pokładzie beniaminka PGE Ekstraligi na łamach klubowych mediów.

Zborowski w klubie ma odpowiadać za PR i marketing. – Całkiem inna funkcja niż to, co robiłem do tej pory, jeśli chodzi o sport żużlowy. Chcę wykorzystać swoje doświadczenie dziennikarskie i pracę przy różnych projektach sportowych do przekucia ją na rozwój ostrowskiego żużla – podkreśla Zborowski.

Dołączanie kolejnej osoby do grona działaczy Arged Malesy wynika m.in. z wymagań PGE Ekstraligi. Władze rozgrywek chcą, aby kluby rozwijały się pod kątem marketingowym i wymagają od ekip poszerzenia swoich struktur.