fot. Instagram/redbullpolska
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Wielkimi krokami zbliża się impreza Red Bull Speed Ways, która będzie gratką dla fanów sportów motorowych. Choć pojedynek Macieja Janowskiego i Davida Coultharda, jak i całe wydarzenie, zaplanowane jest na czwartek, to w stolicy Dolnego Śląska już sporo się dzieje. Bolid dotarł już do Wrocławia i kręci kółka pod stadionem!

 

Na tę imprezę czeka mnóstwo kibiców. Bilety na Red Bull Speed Ways rozeszły się w bardzo szybkim tempie. Ekscytacji czwartkowym wydarzeniem nie ukrywa Maciej Janowski, który będzie reprezentował żużel w starciu z Formułą 1.

Żużel. Złe wieści od lidera ROW-u! Nie może normalnie chodzić, operacja zakończy mu sezon! – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. W Stali zawiedli prawie wszyscy, ale nie on. „Cieszy jazda w nominowanych” – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Ekscytację od wczoraj można zaobserwować we Wrocławiu, bo bolid jest już w mieście. Na razie Red Bull kręci materiały promocyjne w różnych miejscach, ale to nie umyka uwadze kibiców. W sieci pojawiło się już sporo nagrań z maszyną stajni, której barwy reprezentuje mistrz świata, Max Verstappen.

Co ciekawe, bolid dotarł już także na Stadion Olimpijski. Na terenie kompleksu kręcone są kolejne materiały. Uchwycił to prezes Panthers Wrocław, Michał Latoś. Biura ekipy rywalizującej m.in. w futbolu amerykańskim znajdują się bowiem na terenie domowego obiektu Betard Sparty Wrocław.


Warto dodać, że pojedynek Janowski-Coulthard to jedna z wielu atrakcji zaplanowanych na czwartek. Impreza rozpocznie się już od godz. 12 od Preshow na Błoniach Stadionu. Oprócz tego zaplanowane są m.in. sesje autografowe. Główne wydarzenie ma wystartować o godz. 17.