Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Texom Stal Rzeszów szybko rozpoczęła budowę kadry na kolejny rok. Po bardzo dobrym wejściu w sezon nigdzie ruszać się nie zamierza Jacob Thorssell. Ekipa ze stolicy Podkarpacia poinformowała, że Szwed zostanie w zespole na kolejne rozgrywki.

 

30-latek jest w tym roku ważnym ogniwem rzeszowian. Choć beniaminek Metalkas 2. Ekstraligi ma szeroki skład, to nikt nie myśli o odstawieniu tego zawodnika. W dotychczasowych zmaganiach wykręcił średnią 2,152, co daje mu ósmy wynik w całych rozgrywkach.

Żużel. Piotr Pawlicki: Jakie utrzymanie? My chcemy play-offów! (WYWIAD) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Dobrą dyspozycję Szwed udowodnił również na arenie międzynarodowej. W sobotę pokazał się z bardzo dobrej strony w Tauron SEC w Debreczynie. W węgierskich zawodach stanął na najniższym stopniu podium.

– Chciałem tylko powiedzieć, że zostaję w Rzeszowie w następnym sezonie. Jestem bardzo zadowolony, że mogę powiedzieć, że zostanę – przekazał zawodnik w mediach społecznościowych Texom Stali.

Żużel. Marion na walcu, duch Kołodzieja i straż z Apeldoorn, czyli powrót żużla do Ludwigslust (REPORTAŻ) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. ROW bez Kurtza tylko na chwilę? Prezes zabrał głos – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Rzeszowianie nie czekają z budową kadry na kolejny rok. Nie jest tajemnicą, że klub od pojawienia się nowych władz ma bardzo ambitne plany. Już mówi się może być to ekipa z najwyższym budżetem w rozgrywkach, która mocno namiesza w okienku transferowym przed sezonem 2025.