Wiktor Jasiński, Foto: Tomasz Przybylski // GESS.PL
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W nadchodzącą niedzielę drużyna ebut.pl Stal Gorzów podejmie na swoim stadionie ekipę Fogo Unii Leszno. Będzie to tego dnia jedyny mecz w ramach rozgrywek PGE Ekstraligi. Trenerzy obu ekip zaprezentowali awizowane składy.

 

W składzie walczących o utrzymanie leszczyńskich Byków ponownie zabrakło Janusza Kołodzieja. Pojawił się za to Ben Cook, który w Częstochowie zaliczył fantastyczny debiut w najlepszej lidze świata. Mimo, że Unia nieraz w tym sezonie pokazała, że potrafi postawić się faworytom to mało kto wierzy, że nawet ze swoim liderem byliby w stanie wywieźć z Gorzowa jakiekolwiek punkty do tabeli. Trenerzy obu ekip nie zdecydowali się na żadne zmiany kadrowe względem poprzednich meczów.

Żużel. Była partnerka Madsena zabrała głos. Pokazała zdjęcie po pobiciu!

Żużel. Zamiast medali będzie walka o utrzymanie?! „Potrafię sobie to wyobrazić”

Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 19:30. Sędzią zawodów będzie Arkadiusz Kalwasiński, a transmisję przeprowadzi Eleven Sports 1.

Awizowane składy:

ebut.pl Stal: 9. Martin Vaculik, 10. Szymon Woźniak, 11. Oskar Fajfer, 12. Jakub Miśkowiak, 13. Anders Thomsen, 14. Oskar Paluch, 15. Jakub Stojanowski

Fogo Unia: 1. Bartosz Smektała, 2. Andrzej Lebiediew, 3. Benjamin Cook, 4. Keynan Rew, 5. Grzegorz Zengota, 6. Hubert Jabłoński, 7. Antoni Mencel