Żużel. Będzie kolejna podniebna trybuna. Zwycięzcy licytacji zobaczą mecz w Gnieźnie z podnośnika!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Podnośniki koszykowe na meczach w Motoru Lublin były jednym z piękniejszych obrazków PGE Ekstraligi 2020. O pomyśle na oglądanie spotkań żużlowych mimo restrykcji związanych z pandemią koronawirusa pisały nie tylko polskie, ale i zagraniczne media. Jak się okazuje, niebawem dwie osoby będą mogły obejrzeć mecz z podnośnika również w Gnieźnie.

Wszystko za sprawą licytacji dla Olgi Miśkiewicz. Dziewczynka walczy z okropną chorobą SMA, czyli rdzeniowym zanikiem mięśni. Aby jej pomóc, rodzice muszą uzbierać środki na najdroższy lek świata – terapię genową. Jednorazowa dawka tego leku kosztuje 2 miliony dolarów.

W celu pomocy dziewczynce, wiele osób organizuje przeróżne licytacje. Jedną z nich jest właśnie ta dotycząca obejrzenia meczu Aforti Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk z podniebnej trybuny.

– Na licytacje wystawiam możliwość oglądania zawodów żużlowych na żywo Aforti Start Gniezno-Zdunek Wybrzeże Gdańsk 17 kwietnia o godz.18.30.Dla 2 osób. W przypadku dużych podmuchów wiatru będzie możliwość uczestniczenia w innym meczu. Prosto z podnośnika firmy ELFIH. Licytacje zaczynamy od 100 zł. Koniec licytacji 07.04.2021 godzina. 20.00 – napisał Łukasz Łukowski na specjalnej grupie z licytacjami dla dziewczynki.

Na ten moment „bilet” na mecz gnieźnian z gdańszczanami z nietypowego sektora jest warty 450 złotych. Gorąco zachęcamy wszystkich fanów czarnego sportu do udziału w tej oraz innych licytacjach, które mają na celu pomoc dziewczynce.

Link do licytacji: Licytacje dla Olgi Miśkiewicz💖 : Na licytacje wystawiam możliwość oglądania zawodów żużlowych na żywo Aforti Start Gniezno-Zdunek Wybrzeże Gdańsk 17 kwietnia o godz.18.30.Dla 2 osób | Facebook

Link do zbiórki: Olga Miśkiewicz – zbiórka charytatywna | Siepomaga.pl