Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - eWinner Apator Toruń fot. Jarosław Pabijan
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W najbliższą niedzielę na toruńskiej Motoarenie miejscowy KS Apator podejmie Falubaz Zielona Góra. Menadżerowie obu ekip awizowali składy na ten mecz.

 

Po raz ostatni te drużyny w najwyższej klasie rozgrywkowej mierzyły się ze sobą w Toruniu 4 kwietnia 2021 roku. Lepsi okazali się gospodarze, którzy zwyciężyli 51:39. Teraz wydaje się, że faworytem ponownie są torunianie. Mimo niepowodzeń na wyjazdach domowy tor jest ich sporym atutem i w tym roku jeszcze na nim nie przegrali.

Żużel. Przedpełski wygrywa w Pile! Znamy już stawkę IMP (RELACJA)

Menadżerowie nie zdecydowali się na zmiany i oba zespoły podejdą do spotkania w tych samych zestawieniach co w poprzednich meczach. Po stronie Falubazu mecz otworzy para Jarosław Hampel – Rasmus Jensen, zaś Apator do pierwszego biegu pośle Patryka Dudka i Wiktora Lamparta.

Żużel. Czas na starcie dwóch najlepszych drużyn poprzedniego sezonu! Znamy składy

Niedzielne spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:30. Transmisję przeprowadzi Canal+ Sport, a sędzią zawodów będzie Paweł Słupski.

Żużel. Organizatorzy przyznali „dziką kartę” na pierwszą rundę SEC. Wybrano zawodnika z Węgier

Awizowane składy:

NovyHotel Falubaz Zielona Góra: 1. Jarosław Hampel, 2. Jan Kvech, 3. Rasmus Jensen, 4. Przemysław Pawlicki, 5. Piotr Pawlicki, 6. Krzysztof Sadurski, 7. Oskar Hurysz

KS Apator Toruń: 9. Patryk Dudek, 10. Robert Lambert, 11. Wiktor Lampart, 12. Paweł Przedpełski, 13. Emil Sajfutdinow, 14. Mateusz Affelt, 15. Krzysztof Lewandowski