Finał Speedway of Nations – dzień 2.

2020-10-17 19:00:00

Finał PGE Ekstraligi: Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów 59:30 (103:76)

2020-10-11 19:15:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – RM Solar Falubaz Zielona Góra 50:40

2020-10-11 16:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno 46:44

2020-10-09 20:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław 37:32

2020-10-09 18:00:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław 55:34 (99:80)

2020-10-04 19:15:00

Zakończona

Przejdź

Żużel. Andrzej Szymański: Proszę mnie nie łączyć z atakiem na Golloba. Pan Tomasz to bohater

Tomasz Gollob (z lewej) i Andrzej Szymański

W sieci krąży film, w którym atakowany jest Tomasz Gollob. Autor publikacji zarzuca ikonie polskiego żużla pobieranie zawyżonych świadczeń w postaci renty. Informacji w tym temacie miał udzielić jeden z kontuzjowanych żużlowców.

Autor, przedstawiciel polskiej stacji radiowej w Wielkiej Brytanii, zarzuca Tomaszowi Gollobowi i Zbigniewowi Bońkowi wykorzystanie swoich znajomości, co miało wpłynąć na przyznanie wyższej renty. Zapowiada również złożenie zawiadomienia do prokuratury.

W materiale pojawia się nazwisko byłego zawodnika Unii Leszno, Andrzeja Szymańskiego, który przez to automatycznie jest łączony ze sprawą.

Andrzej Szymański

– Niniejszym oświadczam, że nie mam nic wspólnego z autorem filmu. Owszem, rozmawiałem z nim parę razy, jednak jakichkolwiek informacji na temat pana Golloba nie przekazywałem. Pan Tomasz Gollob to dla mnie ikona światowego żużla oraz bohater sportowy. Nie zamierzam również z autorem rozpoczynać jakiejkolwiek współpracy, o czym jest w materiale również mowa. Proszę mnie z tą sprawą nie łączyć – podkreśla Andrzej Szymański.

– Każdy popełnia błędy, a takim było z mojej strony rozmawianie z autorem filmu. Nie jest również prawdą, że nie otrzymałem i nie otrzymuję  jakiejkolwiek pomocy ze strony środowiska żużlowego – dodaje były zawodnik Unii Leszno.

9 Responses

    1. Rozumiem, ze zadaliscie sobie to minimum trudu i przeczytaliście ustawę o emeryturach i rentach zanim padły oskarżenia?

  1. Właśnie odsłuchałem a YT bełkot Pana redaktora i przypomniał mi się pewien kandydat na prezydenta RP. Szanowny redaktorze, na koniec powinien Pan dodać jeszcze jedno zdanie: i nie będzie niczego 🤣

  2. Teraz radyjko fakty i mity czy tam Fox, czy jak im tam bierze na warsztat Jana Pawła II i jego współpracę z SB. Jakiś foliarzy to prowadzi i tyle

  3. Zawsze warto dodac oliwy do ognia nawet jakby miało byc tylko wiecej dymu !!!
    Zobaczymy czy Fox z nazwy nie przeniesie sie w majty 🙂

  4. Śmieszy mnie straszenie prawnikami w dodatku Międzynarodowymi, mało tego na Pana Tomka i Bońka, i na Polski Rząd haha. Bez obaw jak ktoś łyknął. To nie jest redaktor a pato streamer, który na kontrowersjach chce zarabiać kasę na swoim kanale. Najlepsza metoda, nie reagować i nie nabijać mu subów. Oj gdyby Panowie Gollob i Boniek się wkurzyli to byłby płacz. Czekamy na złożenie doniesienia, którego na 1000% nie będzie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.