Główny partner portalu

fot. Start Gniezno TV
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Gnieźnieńscy działacze długo kazali czekać swoim kibicom na prezentację tegorocznych kewlarów, w jakich zawodnicy Startu będą ścigać się w eWinner 1. Lidze. W końcu jednak doczekaliśmy się tego momentu, bowiem w piątek odbyła się prezentacja strojów drużyny z Pierwszej Stolicy Polski i trzeba przyznać, że wypadła bardzo efektownie.

W piątkowy wieczór zawodnicy Startu w osobach Frederika Jakobsena, Kevina Fajfera, Mirosława Jabłońskiego oraz juniora Marcela Studzińskiego zrobili sobie spacer w nowych kewlarach po gnieźnieńskiej starówce. Spotkali się na rynku, a następnie udali się pod katedrę, by wziąć udział w sesji fotograficznej. Trzeba przyznać, że kewlary prezentują się bardzo efektownie. Dominuje na nich kolor czarny, choć nie zabrakło też czerwonych elementów. Z kolei na przedniej części widnieje godło Pierwszej Stolicy Polski.

– Tegoroczne kewlary Startu bardzo przypadły mi do gustu. Najbardziej podoba mi się w nich to, że widnieje na nich gnieźnieński herb. Jestem zadowolony, że będziemy się w nich ścigać w tym roku – powiedział nam Kevin Fajfer.

Przypomnijmy, że Aforti Start Gniezno miał zainaugurować tegoroczne rozgrywki już 3 kwietnia meczem u siebie z Orłem Łódź. Niestety, plany te storpedował koronawirus, który „zagościł” w gnieźnieńskim klubie. Z tego względu, inauguracyjnym spotkaniem drużyny z Pierwszej Stolicy Polski będzie wyjazdowy pojedynek z Arged Malesą Ostrów Wlkp. Ten odbędzie się w najbliższy poniedziałek.

JORDAN TOMCZYK