Główny partner portalu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W poniedziałek gnieźnieńscy działacze poinformowali, że w nadchodzącym sezonie firma Budex będzie sponsorem strategicznym oraz tytularnym młodzieżowej drużyny „Czerwono-czarnych”. Podmiot, który w minionym sezonie widniał w nazwie klubu obok firm Car Gwarant oraz Kapi Meble, w dalszym ciągu będzie współpracował z gnieźnieńskim ośrodkiem żużlowym, jednak już w nieco innej roli. Przypomnijmy, że w przeszłości juniorów z pierwszej stolicy naszego kraju wspierała firma Aforti, która w nadchodzących rozgrywkach będzie sponsorem tytularnym pierwszej drużyny.

– Mam nadzieję, że moja pomoc przyczyni się do osiągnięcia jak najlepszego rezultatu w sezonie 2021. Wspieram także indywidualnie zawodników, na moją pomoc może liczyć Kevin Fajfer – mówi Robert Konieczny, właściciel firmy Budex i zarazem zagorzały kibic drużyny „Czerwono-czarnych”. – Od zawsze chciałem pomagać młodym zawodnikom, więc zdecydowałem się na to, aby pomóc drużynie juniorów – dodaje.

Firma Budex powstała w 2004 roku, a zakres jej działania obejmuje usługi remontowo-wykończeniowe. Wykonuje także solidne konstrukcje żelbetowe na terenie całego kraju oraz oferuje sprzedaż domów.

Radości z powodu dalszej współpracy z firmą Budex już na nowych zasadach, nie kryją również gnieźnieńscy działacze. – Cieszę się z zawartej dzisiaj umowy, to duży sukces klubu – przyznaje Bartosz Kapczyński, dyrektor marketingu GTM Start Gniezno. – Bardzo mocny partner w sezonie 2021. Młodzi zawodnicy mogą liczyć na dużą pomoc w rozwoju. To znakomity zastrzyk finansowy dla klubu. Możemy być pewni, że firma pana Roberta Koniecznego wesprze nas zdecydowanie mocniej niż w poprzednich latach – dodaje.

JORDAN TOMCZYK