Główny partner portalu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Dzisiaj o godzinie 14.30 w Gorzowie tamtejsi działacze dokonają uroczystego otwarcia kolejnych 10 lóż biznesowych. Tym samym ich łączna liczba na stadionie imienia Edwarda Jancarza wynosiła będzie 34. Żaden inny stricte żużlowy stadion w Polsce nie może się poszczycić taką liczbą.

 

– Niezmiernie nam miło, że otwieramy kolejne loże biznesowe na naszym stadionie. W ostatnich dwóch latach blisko 2.5 miliona złotych zainwestowaliśmy jako klub w infrastrukturę na naszym stadionie. Sam koszt lóż oscylował wokół 1.5 miliona złotych netto. Do tego doszły remonty szatni, warsztatu czy toalet, o innych pracach, jak choćby nowy system zamawiania biletów online, nie wspominając. Cały czas czynimy starania, aby nasza stadionowa infrastruktura była coraz lepsza. W kolejnych naszych planach dotyczących prac na stadionie jest budowa sali konferencyjnej oraz stadionowej restauracji – mówi prezes gorzowskiej Stali, Marek Grzyb

Prezes ekipy z Gorzowa nie ukrywa, że aby klub funkcjonował na najwyższym sportowym poziomie konieczne są środki finansowe. Część budżetu klubu pozyskiwania jest choćby z lóż biznesowych.

– Oczywiście, że nasze wszystkie działania, takie jak inwestowanie klubu w loże, pozwalają na generowanie środków, które możemy przeznaczyć na rozwój i zapewnienie odpowiedniego poziomu sportowego zespołu. Jesteśmy klubem, który inwestuje własne środki finansowe w stadion miejski, zwiększając tym samym majątek miasta. Wszystko robimy po to, aby skutecznie w kolejnych latach rozwijać biznesowy i sportowy poziom gorzowskiego klubu – podsumowuje Marek Grzyb.