Liczba tygodnia

Kliknij→

Zaledwie tyle punktów zdobył w siedmiu startach dla Betard Sparty Wrocław w ostatnim meczu Tai Woffinden

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Zaledwie tyle punktów zdobył w siedmiu startach dla Betard Sparty Wrocław w ostatnim meczu Tai Woffinden
Piotr Pawlicki. Foto: FB Unia Leszno, Marcin Kubiak
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Nie będziemy musieli długo czekać na powtórne podejście Eltrox Włókniarza Częstochowa i Fogo Unii Leszno do meczu wieńczącego pierwszą rundę fazy zasadniczej PGE Ekstraligi. Żużlowcy obu tych ekip spotkają się pod Jasną Górą już we wtorek, 4 sierpnia, o godzinie 20:30.

Przypomnijmy, że pierwotnie do starcia dwóch głównych faworytów do zdobycia tytułu drużynowego mistrza Polski dojść miało w niedzielę, 26 lipca, jednak zawody zostały storpedowane przez intensywne opady deszczu. Jak poinformowali włodarze PGE Ekstraligi, do powtórnego próby rozegrania zawodów dojdzie już w przyszłym tygodniu, a dokładnie we wtorek, 4 sierpnia, o godzinie 20:30. Spotkanie transmitowane będzie na kanale nSport+.

Eltrox Włókniarz będzie chciał zrewanżować się liderowi tabeli za dwie wysokie porażki na własnym torze z poprzedniego sezonu. W obu meczach nie udało im się przekroczyć 40 punktów, a zwłaszcza porażka w fazie zasadniczej, 31:59, była wyjątkowo bolesnym ciosem dla fanów Lwów. W końcu dzień wcześniej Leon Madsen i Fredrik Lindgren zajęli pierwsze dwa miejsca w warszawskiej rundzie Grand Prix, a nazajutrz stanowili zaledwie tło dla podopiecznych Piotra Barona.

JAKUB WYSOCKI