Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Pewnie większość z Was zaznajomiła się już z nową edycją żużlowego symulatora Speedway Challenge 2020. Z grą zapoznał się także Adam z kanału Zakręceni w lewo (dawniej IwToMiGraj). Aby umilić widzom oczekiwanie na start sezonu, postanowił zorganizować własny cykl Grand Prix dla widzów kanału.

– Wraz z premierą gry Speedway Challenge 2020 nasi widzowie pytali, czy moglibyśmy zorganizować jakiś turniej i wychodząc im naprzeciw zorganizowaliśmy Farmer Cup, którego zainteresowanie zdecydowanie przewyższyło nasze oczekiwania. W odpowiedzi na pytania dotyczące następnego turnieju wpadliśmy na pomysł, aby pójść o krok dalej i zorganizować nasz własny cykl Grand Prix, podzielony na 10 rund – mówi nam Adam z kanału Zakręceni w lewo.

– Żeby dać szansę udziału większej liczbie naszych widzów, postanowiliśmy zacząć cykl od zorganizowania czterech rund kwalifikacyjnych, w których udział weźmie aż 72 uczestników, co uczyni nasz turniej prawdopodobnie jedynym takim w Polsce. Sam turniej cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych widzów, ponieważ zebranie wszystkich 72 uczestników zajęło nam zaledwie dwa dni. Jestem pewien, że będzie to świetna zabawa przy wirtualnej rywalizacji – podkreśla Adam.

lista uczestników turniejów kwalifikacyjnych do cyklu Grand Prix organizowanego przez kanał Zakręceni w lewo

Przypominamy, że gra Speedway Challenge 2020 dostępna jest zarówno dla użytkowników systemu Android, jak i IOS. W grze macie możliwość wcielenia się w rolę zawodnika, menedżera klubu żużlowego, a także zagrać ze znajomymi w trybie multiplayer.