lotto partner główny serwisu
czw. Lis 21, 2019
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz

Wspominki, wizyta w Monachium i zdobycie wulkanu – urlopy (cz. 4)

Żużlowcy nie próżnują i aktywnie spędzają tzw. „martwy sezon”. Jedni oglądają Ligę Mistrzów, a drudzy wspinają się po wulkanie. W ostatnim tygodniu niektórym zebrało się również na wspomnienia.

Zawodnicy wciąż starają się zadziwić nas kolejnymi zdjęciami z niesamowitych podróży. Wiktor Lampart wybrał się na Teneryfę, gdzie, jak się okazuje, udało mu się zdobyć Pico del Teide. Monachium odwiedził z kolei Bartosz Zmarzlik. Mistrz świata obejrzał mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem Monachium a Olympiakosem Pireus. Zawodnik truly.work Stali przyniósł szczęście Robertowi Lewandowskiemu, bo ekipa najlepszego polskiego piłkarza wygrała 2:0.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Emil Sayfutdinov #8️⃣9️⃣ (@emilracing89) on

View this post on Instagram

@fcbayern – @olympiacosfc 😀

A post shared by Bartek Zmarzlik (@zmarzlik95) on

View this post on Instagram

Hard and Fast😉🔥💯

A post shared by Przemek Pawlicki Official (@przemopawlicki59) on

Niektórym żużlowcom zebrało się natomiast na wspominki. Nicki Pedersen wrzucił swoje zdjęcie w kevlarze MRGARDEN GKM-u Grudziądz z czasów gdy był jeszcze młodziutkim warchlaczkiem. Szymon Woźniak znalazł natomiast fotografię, której szukał przez wiele lat. Państwo Woffinden nie mogą się doczekać następnego potomka. Żona trzykrotnego mistrza świata poinformowała, że drugie dziecko Woffindenów przyjdzie na świat już za trzy tygodnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.