Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle złotych medali DMP ma już na koncie Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle złotych medali DMP ma już na koncie Dominik Kubera
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Jeszcze niedawno na naszych łamach szwajcarski tuner, Marcel Gerhard tajemniczo wypowiadał się o tym, który z zawodników będzie korzystał z jego sprzętu w nadchodzącym sezonie. Wraz z wyjazdami zawodników na tor powoli karty się odkrywają.

Od blisko tygodnia silniki spod znaku GTR testuje w Stanach Zjednoczonych Greg Hancock i jest z nowych prototypów bardzo zadowolony. Z kolei  podczas dzisiejszego treningu punktowanego we Wrocławiu pomiędzy Betard Spartą i Ostrovią w boksie mistrza świata Taia Woffindena obecny był właśnie Marcel Gerhard. Sam zawodnik dzisiaj startował wyłącznie na dwóch silnikach marki GTR, które były poddawane testom. W czterech swoich startach wywalczył z bonusem komplet punktów. Czy to oznacza, że Woffinden z pomocą Marcela Gerharda będzie bronił tytułu indywidualnego mistrza świata?

– W tej chwili jednoznaczna odpowiedź na to pytanie jest bardzo trudna. Marcel faktycznie był dzisiaj w boksie Taia. Obaj panowie długo rozmawiali, a sam zawodnik testował na torze jednostki dostarczone przez szwajcarskiego tunera. Myślę, że najbliższy czas pokaże, czy to były jednorazowe testy czy urodzi się z tego dłuższa współpraca – twierdzi osoba z otoczenia aktualnego mistrza świata.

Tai Woffinden oraz Marcel Gerhard podczas dzisiejszego treningu

Skoro mistrzowie świata Greg Hancock i Tai Woffinden dali się przekonać do testowania nowych jednostek GTR, znaczy to, że Marcel Gerhard wraca do gry…

Z silników Marcela Gerharda będzie korzystać w zbliżającym się sezonie również Janusz Kołodziej. Co ciekawe, prawdopodobnie do stajni GTR dołączy w najbliższych dniach kolejny uczestnik tegorocznego cyklu Grand Prix. Polski uczestnik…