5. runda FIM Speedway Grand Prix w Pradze

2020-09-18 19:00:00

PGE Ekstraliga: PGG ROW Rybnik – Betard Sparta Wrocław 39:51

2020-09-14 20:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Motor Lublin – RM Solar Falubaz Zielona Góra 52:38

2020-09-13 19:15:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Fogo Unia Leszno – Eltrox Włókniarz Częstochowa 54:36

2020-09-13 16:30:00

Zakończona

Przejdź

4. runda FIM Speedway Grand Prix w Gorzowie

2020-09-12 19:00:00

Zakończona

Przejdź

3. runda FIM Speedway Grand Prix w Gorzowie

2020-09-11 19:00:00

Zakończona

Przejdź

Wirus w redakcji Eleven Sports! Dwóch dziennikarzy zakażonych

Niezbyt długo trwała przerwa od informacji o tym, że osoby związane z pracą przy meczach żużlowych otrzymały pozytywne wyniki testów na COVID-19. Po pamiętnych wydarzeniach z Rybnika, gdzie koronawirusa stwierdzono u jednej z osób funkcyjnych, teraz napływają do nas wieści o przypadku zakażenia w redakcji Eleven Sports.

Informacje o COVID-19 w redakcji jednej z dwóch stacji prowadzących transmisje z meczów żużlowych przekazał portal Wirtualne Media. Wiadomo, że zakażonych jest dwóch dziennikarzy związanych z żużlem. Stacja zdecydowała się jednak nie ujawniać nazwisk pracowników.

– Potwierdzamy wykrycie zakażenia COVID-19 u dwóch współpracowników Eleven Sports Network. Spółka podjęła niezbędne środki mające na celu zapobieganie dalszym zakażeniom. O szczegółach podjętych działań nie informujemy osób postronnych – przekazała portalowi Wirtualne Media Inga Uchymiak, przedstawicielka stacji.

W redakcji podjęto działania mające na celu ograniczyć rozprzestrzenianie się choroby. W poniedziałek biuro zostanie poddane dezynfekcji. Wspomniani dziennikarze natomiast zostali wysłani na kwarantannę. Co istotne, już na piątkowym spotkaniu Fogo Unii Leszno z Moje Bermudy Stalą Gorzów, stacja nie miała dziennikarza w parku maszyn.

CASH BROKER

  1. Kuluar pracuje w swoim pokoju w podpiwniczeniu, gdzie na swoim 21′ monitorze, ogląda relacje z meczów w telewizji i potem pisze z tego dzbuki zwane RELACJAMI, albo zleca to poddanym – Kuczerze, Hynkowi, Czosnkowii innym.

       1. Jakoś nie widać pojęcia o żużlu u tej facety. Mądralą za 5 groszy, co chce tylko o kasie i opcjach gadać, oczerniając przy tym wszystkich w bezczelny sposób, to każdy może być. Zostać to cienias.

        Skoro ma pojęcie, to dlaczego jest olewany przez środowisko?

 1. elven może teraz stworzyć duet wszechczasów : D “olkowicz dołomisiewicz” przydał by się jeszcze szpakowski do wywiadów w parkingu : D drogi nsport proszę zrobić jakąś możliwość oglądania bez dźwięku komentatorów zapłacę nawet za to bo słów brak a uszy bolą …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.