Marek Cieślak.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

22 kwietnia, w lany poniedziałek, w Rzeszowie żużlowa reprezentacja Polski zmierzy się z drużyną Reszty Świata, jednak miejscowi kibice poczują atmosferę tego meczu już w Wielki Czwartek. To za sprawą spotkania w Millenium Hall, na którym obecni będą Janusz Kołodziej, Wiktor Lampart oraz trener kadry narodowej – Marek Cieślak. Początek spotkania o godz. 18.

Podczas spotkania poruszonych zostanie wiele tematów, o których trudno dowiedzieć się z innego źródła. Reprezentanci Polski opowiedzą, jak przygotowują się do poniedziałkowego spotkania, a szkoleniowiec Biało – Czerwonych przedstawi swoje spostrzeżenia na temat zgrupowania kadry, które odbyło się w Zakopanem.

Dla trenera Cieślaka mecz w Rzeszowie będzie szczególny, ponieważ tuż przed pierwszym wyścigiem siedmiokrotny zdobywca Drużynowego Pucharu Świata zostanie wprowadzony do Galerii Sław Żużlowej Reprezentacji Polski.

Oprócz rozmów tematycznych, każdy kibic będzie mógł zadać swoje pytanie wybranej osobie. Po tej części rozpocznie się sesja autografowa.

Zaraz po sesji przeprowadzone zostaną konkursy, w których do wygrania będą liczne upominki od organizatorów meczu, One Sport oraz Millenium Hall.

Przed, w trakcie i po spotkaniu będzie można nabywać bilety na mecz Polska – Reszta Świata. Sprzedaż odbywa się cały czas w punkcie informacyjnym Millenium Hall.

Mecz Polska – Reszta Świata odbędzie się w Rzeszowie, 22 kwietnia o godzinie 14.30.

Ceny biletów przedstawiają się następująco:

– Trybuna Wschodnia (nowa) – 39 zł normalny, 20 zł ulgowy
– Trybuna Zachodnia – 39 zł normalny, 20 zł ulgowy

Bilet ulgowy przysługuje młodzieży uczącej się z ważną legitymacją szkolną, emerytom, rencistom, studentom z ważną legitymacją do 26 roku życia (urodzeni w 1993 i później)

– Trybuna przy starcie (sektor 6 i 8) – 70 zł normalny
– Bilet VIP 490 zł (bilet na miejsca na starcie + wejście do parkingu przez zawodami + wejście na strefę VIP + program)
– Program zawodów – 10 zł 

INFORMACJA PRASOWA