Główny partner portalu

fot. Motor Lublin
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Podnośniki w Lublinie od paru tygodni żyją swoim życiem i budzą coraz większe zainteresowanie. Właściciel firmy AB Trans, Artur Bieniaszewski, przekazał, że na niedzielnym meczu Motoru Lublin z Betard Spartą Wrocław stanie rekordowa ilość trzydziestu jeden podnośników. Co ciekawe, jeden z nich zajmie ekipa reporterska nSport+.

– Jak widać popularność podnośników absolutnie nie maleje i tak, mogę oficjalnie potwierdzić, że na meczu Lublina ze Spartą Wrocław będziemy mieli trzydzieści jeden podnośników. Będą race, będą sygnały dźwiękowe i liczę że po raz kolejny będziemy mieli znakomitą atmosferę i oprawę meczu z powietrza – mówi Artur Bieniaszewski, właściciel AB Trans.

Podnośniki zrobiły furorę nie tylko w Polsce, ale także za granicą, bo pisały o nich media na całym świecie, m.in. CNN i agencja Reuters. Jak udało nam się ustalić, na niedzielne spotkanie specjalną niespodziankę dla widzów szykuje redakcja nSport+.

– Mogę zdradzić tylko tyle, że na takim poziomie komentatorskim jak i reporterskim jeszcze nie byliśmy. Serdecznie zapraszamy widzów w niedzielę do nSport+ – mówi szef żużla w Canal+, Marcin Majewski.

Pierwsza niedzielna transmisja rozpocznie się o godzinie 14 (eWinner 1. Liga: Lokomotiv Daugavpils – eWinner Apator Toruń), kolejna o 16 (PGE Ekstraliga: MrGarden GKM Grudziądz – Eltrox Włókniarz Częstochowa), a łączenie z Lublinem rozpocznie się o 18:45 (PGE Ekstraliga: Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław).