Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle sezonów Bydgoszcz czeka na Ekstraligę

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle sezonów Bydgoszcz czeka na Ekstraligę

Vaculik, Pedersen, Dudek i Zagar pojadą w Wittstock. Mamy dla was bilety

fot. Vaculik Racing Team
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Nie lada gratkę dla kibiców żużla w Niemczech, i nie tylko, szykuje klub z Wittstock. Na 6 kwietnia planuje niezwykle mocno obsadzony turniej indywidualny.  

Na starcie zawodów staną tacy zawodnicy jak Patryk Dudek, Martin Vaculik, Nicki Pedersen czy Matej Zagar. Tym samym emocji tego wieczoru nie powinno zabraknąć. 

– Cały czas dopracowujemy szczegóły, ale te nazwiska mamy już zaklepane. Wystąpi również kilku zawodników z Niemiec jak Kai Huckenbeck czy Erik Riss. Na pewno obsada nie będzie słaba. Robimy cały czas wszystko, aby żużel popularyzować i myślę, że nazwiska z Grand Prix kibiców przyciągną. Serdecznie zapraszamy również wszystkich kibiców z Polski, szczególnie z rejonów przygranicznych. Warto na pewno do nas zajrzeć i zobaczyć jak wygląda żużel w Niemczech na co dzień. Czekamy na Was. 9 oraz 10 marca planujemy natomiast wspólny trening z całym zespołem Falubazu Zielona Góra – mówi Frank Mauer, właściciel i sponsor tamtejszego klubu. 

Jako ciekawostkę można dodać, że rolę jednego ze spikerów będzie pełnił nasz felietonista, indywidualny mistrz świata z 1983 roku – Egon Müller. Dla tych Czytelników, którzy chcą wybrać się w sobotę, 6 kwietnia, do Wittstock, mamy pięć biletów. Wystarczy napisać maila na [email protected] i zgłosić zapotrzebowanie. Kto pierwszy, ten lepszy.

ŁUKASZ MALAKA