Liczba tygodnia

Kliknij→

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Za nami kolejna wypełniona kontrowersjami kolejka PGE Ekstraligi. Najwięcej mówiło się oczywiście o nierozegranym meczu w Częstochowie, gdzie Eltrox Włókniarz miał podjąć Moje Bermudy Stal Gorzów. Uznaliśmy, że nie będziemy doliczać walkowera do punktacji naszej zabawy. Jak nasi eksperci spisali się w innych spotkaniach? Zobaczcie poniżej.

Spośród trzech pozostałych meczów typerów najbardziej musiało zdziwić starcie Betard Sparty Wrocław z RM Solar Falubazem Zielona Góra. Żaden z ekspertów nie postawił bowiem na triumf spartan. Remis tradycyjnie wskazał Bartosz Smektała, ale tym razem nie przyniosło mu to 10 oczek.

Mecze PGG ROW-u z Motorem oraz Fogo Unii z MrGarden GKM-em były dużo łatwiejsze do typowania. Intuicja najbardziej pomogła Przemysławowi Sierakowskiemu, Dariuszowi Sajdakowi i Dawidowi Celtowi. Pierwsi dwaj panowie dokładnie trafili wynik starcia Byków z Gołębiami. Częstochowianin natomiast nie pomylił się w kwestii rezultatu pojedynku przy Gliwickiej 72.

TABELA TYPERA POBANDZIE
MiejsceTyperPunktyTrafione remisyDokładne trafieniaWskazanie przedziału punktowegoWskazanie zwycięzcy
1Bartosz Smektała100331229
2Jerzy Głogowski92031632
3Ryszard Czarnecki91041729
4Maciej Fludziński89041529
5Dawid Celt86031430
6Dariusz Sajdak85041527
7Marek Dera83031727
8Łukasz Malaka79021329
8Analityk eWinner79011530
9Jerzy Kanclerz77031326
10Jacek Frątczak74011627
11Wiesław Dobruszek73021127
11Mirosław Cierniak73021326
11Grzegorz Dzikowski73031324
11Marek Mróz73011527
12Przemysław Sierakowski71041321
13Tomasz Piszcz64001425