Liczba tygodnia

Kliknij→

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations

Typer PoBandzie: Celne typy Sajdaka i Dery w pierwszych meczach półfinałowych

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Zgodnie z oczekiwaniami, pierwsze mecze półfinałowe w PGE Ekstralidze przyniosły sporo emocji. Zarówno w Zielonej Górze, jak i Wrocławiu mieliśmy bardzo wyrównane spotkania, które zakończyły się dwupunktowymi zwycięstwami Fogo Unii i Betard Sparty. W pierwszej rundzie po fazie zasadniczej nieźle poradzili sobie również nasi typerzy. Uczestnicy naszej zabawy  wytypowali dokładne wyniki dwóch spotkań.

Typerzy zebrali sporo punktów za wskazywanie na Fogo Unię Leszno. Eksperci bardziej wierzyli w wyjazdowy triumf leszczynian niż gorzowian i jak się okazało, był to dobry trop. Dokładnym trafieniem może się pochwalić Dariusz Sajdak, który obstawił dwupunktową wygraną Byków.

Punkty do klasyfikacji dorzucili również ci, którzy stawiali na zakończenie fantastycznej serii zwycięstw Moje Bermudy Stali. Betard Sparta zdołała bowiem odnieść minimalny triumf na Stadionie Olimpijskim i wypracować skromną zaliczkę przed rewanżem. Dokładny wynik meczu we Wrocławiu wskazał z kolei Marek Dera.

TABELA TYPERA POBANDZIE
MiejsceTyperPunktyTrafione remisyDokładne trafieniaWskazanie przedziału punktowegoWskazanie zwycięzcy
1Bartosz Smektała119331537
2Dariusz Sajdak117062136
3Marek Dera114042437
4Jerzy Głogowski113032140
5Dawid Celt112032040
6Maciej Fludziński111041938
7Ryszard Czarnecki110042037
8Przemysław Sierakowski103051932
8Analityk eWinner103011940
10Wiesław Dobruszek101041535
11Łukasz Malaka100021638
11Marek Mróz100021837
13Jerzy Kanclerz97031734
14Mirosław Cierniak96021636
15Grzegorz Dzikowski95031733
16Jacek Frątczak94012035
17Tomasz Piszcz86001834