Za nami inauguracyjna runda Typera PoBandzie. Zgodnie z oczekiwaniami, typowanie pierwszej serii spotkań po bardzo długiej przerwie nie było najłatwiejsze dla naszych ekspertów. To, jak nieprzewidywalna była ta otwierająca kolejka potwierdza fakt, iż żaden z typerów nie trafił dokładnego wyniku w którymkolwiek starciu PGE Ekstraligi.

Najlepszym typerem pierwszej rundy spotkań okazał się Jerzy Kanclerz. Prezes Polonii Bydgoszcz bezbłędnie wskazał wszystkich zwycięzców 1. kolejki, a także dwukrotnie wskazał prawidłowy przedział punktowy. Oczko mniej zebrał Jerzy Głogowski. Były żużlowiec również nie pomylił się w typowaniu zwycięskich ekip, ale trafił jeden przedział mniej. W połowie stawki, jak na razie, plasuje się nasz Czytelnik – Bartosz Grucha, który obstawił zwycięstwa Betard Sparty Wrocław, Eltrox Włókniarza Częstochowa i RM Solar Falubazu Zielona Góra.

TABELA TYPERA POBANDZIE
MiejsceTyperPunktyDokładne trafieniaWskazanie przedziału punktowegoWskazanie zwycięzcy