Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle tytułów indywidualnego mistrza świata wywalczył obchodzący w tym tygodniu 89 urodziny Ove Fundin.

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów zdobyła reprezentacja Polski podczas DME na torze w Poznaniu
Stadion im. Mariana Spychały. Foto: OK Bedmet Kolejarz Opole
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

– Kolejne prace na stadionie, a konkretnie w parku maszyn, który zmienia się z dnia na dzień nie do poznania – informuje OK Bedmet Kolejarz Opole. Klub pochwalił się postępami w procesie modernizacji parku maszyn na swoim obiekcie. Stadion im. Mariana Spychały odwiedziła delegacja opolskich urzędników, na czele z wiceprezydentem miasta, Przemysławem Zychem.

Na stadionie im. Mariana Spychały w Opolu trwają intensywne prace. Wszystko związane jest z remontem parku maszyn. Działacze klubu, z którym przez całą swoją karierę związany był pierwszy polski indywidualny mistrz świata, Jerzy Szczakiel, przyjęli dziś wiceprezydenta miasta, Przemysława Zycha, oraz przedstawicieli opolskiego MOSiR-u, Krzysztof Machałę i jego zastępczynię, Karolinę Bilską-Andryszczyk.

– Na opolskim stadionie żużlowym praca wre. Trwają przygotowania do kolejnego sezonu… Pierwsze starcie pierwszego sierpnia – napisał na swoim profilu na Facebooku Przemysław Zych. Faktycznie, opolanie zainaugurują starcia 2. Ligi Żużlowej już pierwszego dnia sierpnia, a wszystko dlatego, że organizatorom rozgrywek udało się przyspieszyć rozpoczęcie sezonu. Dokładny terminarz poznamy niebawem.