Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów zdobyła reprezentacja Polski podczas DME na torze w Poznaniu

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów zdobyła reprezentacja Polski podczas DME na torze w Poznaniu
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Witryna bukmacherska Thunderpick ogłosiła Thunderpick Bitcoin Series, internetowy turniej CS:GO, który rozpoczął się wczoraj i potrwa do 7 marca. Wydarzenie będzie miało pulę nagród w wysokości 1,2 Bitcoina, ale ze względu na zmienność wartości  kryptowaluty organizatorzy zagwarantowali co najmniej 75 000 USD dla najlepszych 8 drużyn.

Turniej został zorganizowany we współpracy z UCC, uznanym rosyjskim organizatorem imprez. Format przewiduje, że prawie dwumiesięczne wydarzenie zostanie podzielone na trzy różne fazy. ForZe, Dignitas i DBL PONEY są głównymi drużynami zaproszonymi do turnieju online.

Wypłata nagród turniejowych w kryptowalucie, a nie w standardowej formie , jest zdecydowanie odświeżającą zmianą. W przeciwieństwie do transakcji NFT, które prawdopodobnie nie będą długowiecznym zjawiskiem, bitcoin jest inwestycją finansową, która może przynieść owoce w przyszłości. Zdecydowanie krok w kierunku unowocześniania e-sportu. Jesteśmy podekscytowani, widząc, jak scena będzie się rozwijać pod tym względem w przyszłości.

W pierwszej fazie imprezy, zamkniętym turnieju kwalifikacyjnym, cztery zaproszone drużyny zmierzą się w rundzie podwójnej eliminacji między 17 a 19 stycznia. Tylko jedna z drużyn z eSuba, OFFSET, Into the Breach i BIG Academy awansuje do kolejnej rundy konkursu. Wszystkie sześć gier w tej fazie zostanie rozegranych w formacie do trzech zwycięstw.

Faza główna odbędzie się od 25 stycznia do 15 lutego. Zakwalifikowane drużyny spotykają się z 15 innymi zaproszonymi drużynami w formacie szwajcarskim. Ten etap rozgrywek zostanie rozegrany w meczach BO3, a osiem najlepszych drużyn awansuje do trzeciego i ostatniego etapu turnieju. Do zaproszonych zespołów należą m.in. SINNERS, DBL PONEY, forZe i Dignitas.

Pod koniec fazy turnieju osiem najlepszych drużyn z etapu szwajcarskiego zmierzy się w pojedynczej rundzie eliminacji BO3. Zwycięzcy 1/8 finału awansują do ćwierćfinału, do którego dołączają cztery inne zaproszone drużyny. Ostatnia faza serii bitcoinów Thunderpick rozpoczyna się 28 lutego i kończy 7 marca finałem BO3.