lotto partner główny serwisu
Bartosz Smektała kolekcja
betard
śr. Lut 26, 2020
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz
Polcopper

PGE EKSTRALIGA

MiejsceDrużynaMeczePunktyBilans
1.Fogo Unia Leszno000
2.Betard Sparta Wrocław00
0
3.Stelmet Falubaz Zielona Góra 000
4.forBET Włókniarz Częstochowa000
5.MRGARDEN GKM Grudziądz 000
6.Speed Car Motor Lublin000
7.truly.work Stal Gorzów000
8.PGG ROW Rybnik000

Terminarz PGE Ekstraligi 2020:


Runda zasadnicza:

1. KOLEJKA:
piątek, 3 kwietnia:
Betard Sparta Wrocław – Speed Car Motor Lublin,
forBET Włókniarz Częstochowa – MrGarden GKM Grudziądz.
niedziela, 5 kwietnia:
truly.work Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno,
PGG ROW Rybnik – Stelmet Falubaz Zielona Góra.

2. KOLEJKA:
sobota, 11 kwietnia:
Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław,
MrGarden GKM Grudziądz – PGG ROW Rybnik.
niedziela, 12 kwietnia:
Stelmet Falubaz Zielona Góra – forBET Włókniarz Częstochowa,
Speed Car Motor Lublin – truly.work Stal Gorzów.

3. KOLEJKA:
piątek, 17 kwietnia:
Fogo Unia Leszno – Speed Car Motor Lublin,
Stelmet Falubaz Zielona Góra – MrGarden GKM Grudziądz.
niedziela, 19 kwietnia:
PGG ROW Rybnik – truly.work Stal Gorzów,
forBET Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław.

4. KOLEJKA:
piątek, 1 maja:
truly.work Stal Gorzów – forBET Włókniarz Częstochowa,
Speed Car Motor Lublin – PGG ROW Rybnik.
niedziela, 3 maja:
Betard Sparta Wrocław – Stelmet Falubaz Zielona Góra,
MrGarden GKM Grudziąz – Fogo Unia Leszno.

5. KOLEJKA:
piątek, 22 maja:
Betard Sparta Wrocław – MrGarden GKM Grudziądz,
PGG ROW Rybnik – Fogo Unia Leszno.
niedziela, 24 maja:
Stelmet Falubaz Zielona Góra – truly.work Stal Gorzów,
forBET Włókniarz Częstochowa – Speed Car Motor Lublin.

6. KOLEJKA:
piątek, 29 maja:
PGG ROW Rybnik – forBET Włókniarz Częstochowa,
Speed Car Motor Lublin – MrGarden GKM Grudziądz.
niedziela, 31 maja:
Fogo Unia Leszno – Stelmet Falubaz Zielona Góra,
truly.work Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław.

7. KOLEJKA:
piątek, 5 czerwca:
Betard Sparta Wrocław – PGG ROW Rybnik,
Stelmet Falubaz Zielona Góra – Speed Car Motor Lublin.
niedziela, 7 czerwca:
MrGarden GKM Grudziądz – truly.work Stal Gorzów,
forBET Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno.

8. KOLEJKA:
piątek, 19 czerwca:
Fogo Unia Leszno – truly.work Stal Gorzów,
Stelmet Falubaz Zielona Góra – PGG ROW Rybnik.
niedziela, 21 czerwca:
MrGarden GKM Grudziądz – forBET Włókniarz Częstochowa,
Speed Car Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław.

9. KOLEJKA:
piątek, 26 czerwca:
PGG ROW Rybnik – MrGarden GKM Grudziądz,
forBET Włókniarz Częstochowa – Stelmet Falubaz Zielona Góra.
niedziela, 28 czerwca:
Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno,
truly.work Stal Gorzów – Speed Car Motor Lublin.

10. KOLEJKA:
piątek, 3 lipca:
truly.work Stal Gorzów – PGG ROW Rybnik,
Speed Car Motor Lublin – Fogo Unia Leszno.
niedziela, 5 lipca:
Betard Sparta Wrocław – forBET Włókniarz Częstochowa,
MrGarden GKM Grudziądz – Stelmet Falubaz Zielona Góra.

11. KOLEJKA:
piątek, 10 lipca:
Fogo Unia Leszno – MrGarden GKM Grudziądz,
forBET Włókniarz Częstochowa – truly.work Stal Gorzów.
niedziela, 12 lipca:
Stelmet Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław,
PGG ROW Rybnik – Speed Car Motor Lublin.

12. KOLEJKA:
piątek, 31 lipca:
Fogo Unia Leszno – PGG ROW Rybnik,
Speed Car Motor Lublin – forBET Włókniarz Częstochowa.
niedziela, 2 sierpnia:
truly.work Stal Gorzów – Stelmet Falubaz Zielona Góra,
MrGarden GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław.

13. KOLEJKA:
piątek, 7 sierpnia:
MrGarden GKM Grudziądz – Speed Car Motor Lublin,
forBET Włókniarz Częstochowa – PGG ROW Rybnik.
niedziela, 9 sierpnia:
Betard Sparta Wrocław – truly.work Stal Gorzów,
Stelmet Falubaz Zielona Góra – Fogo Unia Leszno.

14. KOLEJKA:
piątek, 21 sierpnia:
truly.work Stal Gorzów – MrGarden GKM Grudziądz,
PGG ROW Rybnik – Betard Sparta Wrocław.
niedziela, 23 sierpnia:
Fogo Unia Leszno – forBET Włókniarz Częstochowa,
Speed Car Motor Lublin – Stelmet Falubaz Zielona Góra.



Runda finałowa:


15. kolejka (mecze półfinałowe): 06.09

Data rezerwowa (11.09)

16. kolejka (mecze półfinałowe, rewanże): 13.09

Data rezerwowa (18.09)

17. kolejka (mecz o 3. miejsce i finał DMP): 20.09

Data rezerwowa: (25.09)

18. kolejka (mecz o 3 miejsce i finał DMP, rewanże): 27.09

Daty rezerwowe (02.10, 04.10)