lotto partner główny serwisu
Zuzel-final-chorzow
nie. Wrz 22, 2019

2. LIGA ŻUŻLOWA

MiejsceDrużynaMeczePunktyBilans
1.ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz1226+133
2.Power Duck Investor PSŻ Poznań 1223+193
3.OK Bedmet Kolejarz Opole 1221+142
4.Wilki Krosno1214-3
5.Euro Finance Polonia Piła1213-38
6.Stainer Unia Kolejarz Rawicz128-35
7.Speedway Wanda Kraków120-392

TERMINARZ 2. LIGI ŻUŻLOWEJ 2019:


Część zasadnicza:


1. kolejka (30.03 – 31.03)
Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. – EURO FINANNCE Polonia Piła 34:56
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz SA 45:45
OK Bedmet Kolejarz Opole – POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań 48:42
Wilki Krosno SA – pauzuje

2. kolejka (06.04 – 07.04)
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz SA – OK Bedmet Kolejarz Opole 47:43
Wilki Krosno SA – Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. 53:37
EURO FINANNCE Polonia Piła – Stainer Unia Kolejarz Rawicz 49:41
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – pauzuje

3. kolejka (13.04 – 14.04)
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – ZOOleszczPolonia Bydgoszcz SA 50:40
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – Wilki Krosno SA 36:54
OK Bedmet Kolejarz Opole – EURO FINANNCE Polonia Piła 55:35
Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. – pauzuje

Daty rezerwowe (21.04, 22.04)

4. kolejka (27.04 – 28.04)
Wilki Krosno SA – OK Bedmet Kolejarz Opole 48:42
Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. – Stainer Unia Kolejarz Rawicz 23:66
EURO FINANNCE Polonia Piła – POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań 0:40
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz SA – pauzuje

5. kolejka (04.05 – 05.05)
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz SA – EURO FINANNCE Polonia Piła 49:41
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – Wilki Krosno SA 55:35
OK Bedmet Kolejarz Opole – Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. 73:14
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – pauzuje

6. kolejka (11.05 – 12.05)
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – OK Bedmet Kolejarz Opole 39:50
Wilki Krosno SA – ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz SA 44:46
Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. – POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań 30:60
EURO FINANNCE Polonia Piła – pauzuje

Daty rezerwowe (17.05, 19.05)

7. kolejka (26.05)
Zooleszcz Polonia Bydgoszcz SA – Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. 63:27
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – Stainer Unia Kolejarz Rawicz 51:39
EURO FINANNCE Polonia Piła – Wilki Krosno SA 54:35
OK Bedmet Kolejarz Opole – pauzuje

8. kolejka (01.06 – 02.06)

Stainer Unia Kolejarz Rawicz – POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań 35:55
Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. – ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz SA 38:52
Wilki Krosno SA – EURO FINANNCE Polonia Piła 46:42
OK Bedmet Kolejarz Opole – pauzuje

9. kolejka (09.06)

ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz SA – Wilki Krosno SA 62:28
OK Bedmet Kolejarz Opole – Stainer Unia Kolejarz Rawicz 48:42
EURO FINANNCE Polonia Piła – pauzuje

10. kolejka (15.06 – 16.06)

Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. – TS Kolejarz Opole 20:70
EURO FINANNCE Polonia Piła – ŻKS Polonia Bydgoszcz SA 42:47
Wilki Krosno SA – POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań 39:47
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – pauzuje

11. kolejka (22.06 – 23.06)
TS Kolejarz Opole – Wilki Krosno SA 53:37
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. 57:33
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – EURO FINANNCE Polonia Piła 58:32
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA – pauzuje

Daty rezerwowe (29.06, 30.06)

9. kolejka (30.06)
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. 64:23

12. kolejka (06.07 – 07.07)
EURO FINANNCE Polonia Piła – TS Kolejarz Opole 45:43
Wilki Krosno SA – Stainer Unia Kolejarz Rawicz 52:38
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA – POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań 47:43
Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. – pauzuje

Daty rezerwowe (13.07, 14.07, 20.07, 21.07)

13. kolejka (27.07 – 28.07)
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – EURO FINANNCE Polonia Piła 47:42
Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. – Wilki Krosno SA 26:64
TS Kolejarz Opole – ŻKS Polonia Bydgoszcz SA 36:54
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – pauzuje

14. kolejka (03.08 – 04.08)
EURO FINANNCE Polonia Piła – Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. 54:35
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA – Stainer Unia Kolejarz Rawicz 54:36
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – TS Kolejarz Opole 43:47
Wilki Krosno SA – pauzuje

Daty rezerwowe (10.08, 11.08)



Część finałowa:


1. runda finałowa (17.08 – 18.08)
(a) 4. w tabeli po części zasadniczej – 1. w tabeli po części zasadniczej
(b) 3. w tabeli po części zasadniczej – 2. w tabeli po części zasadniczej

Data rezerwowa: 23.08

2. runda finałowa (24.08 – 25.08)
(a) 1. w tabeli po części zasadniczej – 4. w tabeli po części zasadniczej
(b) 2. w tabeli po części zasadniczej – 3. w tabeli po części zasadniczej

Daty rezerwowe: 30.08, 31.08, 01.09, 06.09

3. runda finałowa (07.09 – 08.09)
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

Data rezerwowa: 13.09

4. runda finałowa (14.09 – 15.09)
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

Daty rezerwowe: 20.09, 21.09, 22.09, 27.09, 28.08, 29.09


I mecz barażowy (29.09)

Data rezerwowa: 06.10

II mecz barażowy (06.10)